Praleisti ir eiti į turinį

Irmantas nepasiduos

Lietuvos šeimų sąjūdžio Mažeikių koordinatoriaus Irmanto Ostrausko persekiojimas už pažiūras ir visuomeninę veiklą tęsiasi.

Irmantas Ostrauskas facebook‘e pakritikavo valdžios veiksmus. Parašė tai, kas visiems žinoma – “operacijų vadovo“ A.Dulkio nurodymai negali pakeisti įstatymų ir yra neteisėti, Konstitucija draudžia be asmens sutikimo daryti su žmogumi medicinos bandymus. Visi taip galvojantys tą parašom.

Ir nedelsiant susilaukė persekiojimo – pradėta teisena “dėl tarnybinio nusižengimo“ ir “pažeistų principų“. Nors nei vieno nusižengimo, kurie konkrečiai įvardinti valstybės tarnybos įstatyme, nepadaryta. Nors tarnybiniu nusižengimu pagal įstatymą laikomas valstybės tarnautojo pareigų neatlikimas ar netinkamas atlikimas, tačiau persekiojama ne už tai, o už nuomonę ir valdžios kritiką.

Pasirodo, Mažeikių rajono administracijos 2020 m. vasario 20 d. įsakymu Nr. A1-391 nustatyta, kad savivaldybės darbuotojams socialiniuose tinkluose ar šiaip viešumoje reikšti nuomonę, nesuderinus su “Ryšių su visuomene skyriaus vedėju“.

Tokios antikonstitucinės taisyklės ir tapo pagrindu “tyrimui dėl tarnybinio nusižengimo“. Irmantas nepasiduos, nes nori savo gyvu pavyzdžiu parodyti, iki ko gali nusiristi “demokratinė“ valdžia, pasišovusi kontroliuoti piliečių mintis ir elgseną dėl savo sveikatos.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: