Praleisti ir eiti į turinį

Dėl bandymų panaudoti mokytojų streiką ir kitas pilietines iniciatyvas politiniams interesams

Pareiškimas

 

Dėl bandymų panaudoti mokytojų streiką ir kitas pilietines iniciatyvas politiniams interesams

 

2018 m. gruodžio 5 d.
Kaunas

 

Kauno forumas sveikina prasidėjusį pilietinės visuomenės telkimąsi ir protestus dėl savo teisių ir viešojo intereso gynimo ir aktyviai dalyvauja šiame procese.Ypatingą svarbą šiomis dienomis įgauna mokytojų streike keliami reikalavimai, kurie susilaukia vis didesnio visuomenės palaikymo.

Tuo pat metu pastebimi aiškūs požymiai, kad parlamentinių partijų atstovai bando visuomenės atsinaujinimo procesą panaudoti siauriems partiniams tikslams ir kovai dėl valdžios.

Kauno Forumas:

1. Pritaria teisėtiems streikuojančių mokytojų reikalavimams ir juos remia.

2.Atkreipia dėmesį, kad opozicinės parlamentinės partijos, demonstruojančios pritarimą mokytojų streikui, pačios yra didele dalimi atsakingos už padėtį švietimo sistemoje. Tik aiškiais politiniais įsipareigojimais šios politinės jėgos gali prisidėti prie mokytojų siekių įgyvendinimo.

3. Ragina visuomenę ir mokytojus kritiškai vertinti politinio elito statytinių bandymus „tarpininkauti“ dialogui su valdžia, kuriuo akivaizdžiai siekiama pasinaudoti kylančiu visuomenės nepasitenkinimu politinių grupuočių ir partijų interesams realizuoti bei tarpusavio rietenoms. Tokių „visuomenės lyderių“ kaip A.Tapinas dalyvavimas protesto akcijų organizavime ne tik niekaip neprisidėtų prie mokytojų keliamų reikalavimų įgyvendinimo, bet ir diskredituotų patį pilietinį judėjimą bei destabilizuotų situaciją valstybėje.

..

..

..

..

..

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: