Praleisti ir eiti į turinį

Algimantas Rusteika. Kova su liga ar su visuomene?

Bukalaurės sako: Europos pakraščio kolonijos populiacija nuo koronaviruso “pavargo”. Mes šeimoj irgi kiekvieną vakarą susitariam užmiršt koronavirusą – pajunginėjam teliką ir nieko apie ne koronovirusą, net orai apie koronavirusą! Pasiimu planšetę, pafeisbukinu, paguglinu, padelfinu – bet nieko ne apie koronavirusą, vien koronavirusas! 

Net pajuokaut, patylėt ne apie koronavirusą nesigauna, tai atsisveikinimui pasipykstam ir užmiegam koronavirusų poza. Kaukės tai nenusiimu, nes aplink tai koronavirusų pilna. Mūsų kolonijoje, žinokit, gyvenimas pavojingas, nes dėl visko kalti rusai ir virusai, todėl reikia saugotis.

Koronamoterusų valdomoj valstybėj, pilnoj koronavirusų, koronavyresnybė nusprendė, kad važiuoti į kitą miestelį pasikeisti koronavirusais negalima, nes numirsim, o savo miesteliuose keistis galima, nes nenumirsim.  Na, dar jei miestelis šalia didelio miesto, tai irgi byškį galima, o jei byškį toliau – tai vėl negalima. Juk taip paprasta, negi neaišku?

Logikos įskaitos net koronavirusu besimptomiškai sergantis profesorius nepasirašytų, tačiau patylės, kad nepažiūrėtų kreivai koronavyresnybė, metusi dar beveik milijoną mūsų pinigų žurnaliūgoms globalistų bukinimo tekstams versti ir koronavirusu žmones gasdinti. Nes laisvės epochoje neįtikusius valdžiai profesorius Seimas meta iš darbo, o valgyti ir atiduoti paskolas nori visi.

Ir vardan tos Lietuvos, ant  kurios jiems nusispjaut, už mūsų nelaisves ir jų laisves, visų lietuvių, rusų ir baltarusių gerovei išdarda į gatves koronavirusybės kariauna piliečiams bausti ir gasdinti. Įsiklausykim ką mums sako – kai mūsų populiacijos nebebus, tai įeis į psichiatrijos vadovėlius pirmakursiams.

Pasirodo, vakcina nuo koronaviruso neapsaugos nuo užsikrėtimo, net pasiskiepiję laikysimės “ribojimų“! Šventasis skiepas tik suteiks tam tikro procento šansą, kad nenumirsi ir sirgsi lengviau, bet net nieko nejausdamas vis tiek “sirgsi“, t.y. būsi “atvejis“ ir virusų nešiotojas. Ir užkrėsi kitus, todėl ar persirgęs, ar paskiepytas ir toliau būsi pavojingas ir turėsi drebėt po kaldra su kauke. 

Protingieji kurmiai mums nepaaiškina, kodėl per visus galus kala, kad pasiskiepiję apsaugosim kitus, jei apsaugosim tik save, net jei vakcinas prievarta susileisim jau persirgę? Ir kaip tas koronaviruso plitimas baigsis, jei pasiskiepiję jį ir toliau nešiosim ir platinsim, ir kiti vis tiek jį gaus? 

Dar mums sako, kad apsaugosim vargšę sveikatos sistemą nuo “lūžio“. Nors net didžiausių “bangų“ metu, kai “pirmavome Europoje“, ji buvo vos iki pusės apkrauta. Atsiverčiam paskutinius Statistikos departamento duomenis ir matom skaičiukus:

Ataskaita už parą: 2021-03-31 (00:00:00–23:59:59):

730 – Užimtos COVID-19 gydymui skirtos lovos, be RITS (iš 1403)

691 – Užimtos lovos su deguonies tiekimu COVID-19 gydymui, be RITS (iš 1266)

82 – Užimtos RITS COVID-19 gydymui skirtos lovos (iš 193)

45 – Užimtos RITS lovos su DPV aparatais, skirtos COVID-19 pacientų gydymui (iš 191)

30 – Užimtos High-flow deguonies sistemos, skirtos COVID-19 pacientų gydymui (iš 98)

2 – Užimtos EKMO sistemos COVID-19 pacientams gydyti (iš 3)

6 – Laikinai nedarbingi dėl COVID-19 ligos gydytojai (iš 8187)

2 – Karantine / izoliacijoje dėl COVID-19 esančių gydytojų (iš 8187)

651 – Laikinai nedirbančių dėl kitų nei COVID-19 priežasčių gydytojų (iš 8187)

32 – Laikinai nedarbingi dėl COVID-19 ligos slaugytojai (iš 12849)

17 – Karantine / izoliacijoje dėl COVID-19 esančių slaugytojų (iš 12849)

1204 – Laikinai nedirbančių dėl kitų nei COVID-19 priežasčių slaugytojų (iš 12849)

Tyrimų/testų Iš jų teigiami (%) Laikotarpis   Tyrimo/testo tipas

8249   8                   7 d. vidurkis   PGR (diagnostinis)

2629   3                   7 d. vidurkis   Antigeno (diagnostinis)

Kaip matom, iki “sistemos lūžimo“ dar toli šaukia, bet mus sako – kai visus suvakcinuos, žinokit, visuomenė bus apsaugota! Nors dar kaip reikiant  to nepradėjus daugėja mutacijų, nuo kurių esami skiepai vis mažiau apsaugo. Ir ateis tiek koronaviruso atmainų, kiek pasaulyje valstybių, ir baigus visus vakcinuoti reikės pradėt vėl iš naujo, nes virusas jau bus kitoks. 

Nors ten, kur atsisakė visų “suvaldymo“ nesąmonių (Texase ir t.t.) “atvejų“ nei daugiau, nei mažiau, “banguoja“ taip pat, bet apie tai per programą Vremia nepasakys. Ir kai reikės padidinti “atvejų“, kurie nieko nejaučia, padidins testavimą ir nustatys kiek reikia. Ir jei tirsi PRG, tai “atvejų“ bus 8 %, o jei antikūnių testu – bus keliskart mažiau, tik 3 %.  O jei PRG ištirtum visus 2 500 000 statistinės populiacijos, “statistiškai sirgtų“ 200 000!

Atsibosta feisbukuose teisintis dėl to, ko nepasakiau ir valdžios fanatikams aiškinti, kad niekas nesirengia neigti viruso egzistavimo ir ligos. Esmė ta, kad “suvaldymas“ vykdomas neadekvačiais metodais, pavojai išpučiami iki beprotybės, manipuliuojama statistika ir kova su liga seniai tapo kova su visuomene. Kur vadovaujamasi politiniais ir biznio interesais, pamišimas valdo ir niekas proto nebegirdi.

Kodėl tai toliau vyksta ir niekas, net koronavirusybė nežino kaip baigsis? Todėl, kad puiki proga įgyvendinti visų valdžių norą totaliai kontroliuoti visuomenę, kurios jie nepraleis. Todėl, kad korporacijos nepraleis galimybės sunaikinti vidutinį ir smulkųjį verslą. Todėl , kad pagamint septynis milijardus vakcinų kasmet (juk mutuoja!!!) yra biznis, ar ne? Todėl, kad visuomenė turi bijoti, bijoti ir dar kartą bijoti, slėptis su kaukėmis po kaldromis ir tikėti išgelbėtojais bukalaurais.

Eik paskui valdžią ir  pinigus, ir suprasi viską net bepročių pasaulyje. Visa kita tik laiko, vietos aplinkybės ir noras “įveikti“ gamtą, kurios varlytes ir niūraspalvius auksavabalius reikia “saugoti“, o žmones, miškus, verslus ir tautas sunaikinti. Jeigu svajojat, kad vėžys savaime pasigydys, atsibuskit, po velnių – jie tą darys tol, kol leisim ir jokių kitų taisyklių šiame žaidime nėra.

______________________________

3 Comments »

 1. Pažiūrėkite ką beprotės bobos Lietuvoje valdžioje daro!
  Tikrai Lietuvoje suklastoti rinkimai, nes tokių bepročių per partijas save išsirinkusių į Lietuvos valdžią dar nebuvo.
  Kaip žmonėm čia Lietuvoje gyvent? Nenormalūs tikrai yra Lietuvos partinėj valdžioj.
  Vyti visus juos ir jas reikia kuo greičiau iš Lietuvos valdžios ir surengti Lietuvoje priešlaikinius rinkimus, nes Lietuvos valdžioje viską galinčios ir viską galintys, uždarę savo namuose visus Lietuvoje išmarins arba sukels karą su kaimyninėmus šalimis.
  O to tikrai Lietuvos piliečiams Lietuvoje to nereikia ir pavargo žmonės nuo jų ir intrigų bei visų pokomunistų Lietuvos valdžioje, kurie buvo ir yra aršūs funkcionieriai, kurie mausto ir apgaudinėja savo tautą daugiau nei tris dešimtmečius.
  https://m.kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/judejimo-tarp-savivaldybiu-ribojimai-dar-tesis-siandien-ir-rytoj-apgreztuju-vis-daugiau-1019516

  Patinka

 2. Jeigu kiek yra skelbiama kiekvieną dieną, kiek yra užsikrėtusių ir susirgusiu Lietuvoje pagal partinius diktatorius Lietuvoje, tai Lietuvoje turėtų jau dabar gyventi virš 5 milijonų žmonių, o paskiepyta nuo koronoviruso dar tik virš 100 tūkstančių. Tokių bepročių Lietuvos valdžioje dar nebuvo, nes kas turi pinigų gali išvykti ir atvykti į Lietuvą kada tik nori ir jie veža į Lietuvą užsienyje pasigautas ligas, o kiti, gyvenantys Lietuvoje ir Lietuvos piliečiai yra ištisai apgaudinėjami ir bauginami Lietuvos partijų valdžios, kurie tik persidalina tarp savų valdžią, pristeigdami naujų savo išsigalvotų partijų ir vis daugiau linkę į iškrypimus ir antivalstybinę Lietuvos valdžios veiklą, kuri niekina ir žrmina visus Luetuvos piliečius.

  Patinka

 3. Mielos žiurkės! Atleiskite, kad vėluoju pasveikinti Jus su Pasauline žiurkių diena. Velykos. Nemoku dviejų švenčių švęsti vieną dieną. Bet Jums aš parengiau tikrai gerą sveikinimą, kurį perduodu su vienos dienos pavėlavimu.
  Dar prieš metus Jūs, mielos žiurkės, net negalėjote įsivaizduoti, kad sulauksite tokios dienos, kai pasikeisite vietomis su žmonėmis. Dabar ant jūsų jau niekas nebandys neištirtų preparatų. Dabar šitie preparatai susintetinami ir tiesiai švirkščiami žmonėms. Reikėjo tiek nedaug. Elementarią koronavirusinę ligą pavadinti „pandemija“, metus gąsdinti, psichiškai palaužti ir dabar galima daryti su žmonėmis ką tik nori.
  Jūs net neįsivaizduojate, kokia tai dabar laimė žmonėms būti Jūsų vietoje. Net patys protingiausi tarp jų, metus terorizuoti parsidavusios ir kvailos valdžios, praranda realybės suvokimą.
  Džiaukitės, dabar Švabas, Geitsas, Sorošas ir jų sponsoriai iš JAV FRS nutarė: gana kankinti žiurkes, eksperimentus darys su 7 milijardais žmonių ir tol, kol jų liks 1 milijardas ir tik tų, kurie klaupsis prieš BLM negrus, o žydams bučiuos kojas, kaip Talmude parašyta.

  Kai draugai telefonu ima kalbėti apie vakcinas, aš jiems iškloju tai, ką esu rašęs savo portale pastaruosius metus, tik glaustai, ne daugiau 3 mašinraščio puslapių apimtimi. Kai kurie po to man nebeskambina, o kiti niekada nebesako žodžių vakcina, karantinas, koronavirusas ir pan. Taip ir gyvenu, mielos žiurkės. Nepykit, kad delsiu skiepytis ir nenoriu tapti transgeniniu laboratoriniu gyvūnu, nelendu į Jūsų kailį. Aš dar nepamečiau proto.

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: