Praleisti ir eiti į turinį

Viktoras Jašinskas. IR LIETUVOJE BŪNA (TIKRŲ) ŠVENČIŲ

Brangūs tautiečiai ir šiaip prijaučiantieji! Nuslūgo Valentinas. Moterys pamerkė pasmerktas nuvysti gėles ir apsivalgė vakarietiškų “saldainių“. Galės laukti vėl metus, kad mylimukai jas atsimintų ir gražiai pasveikintų. Ach, kaip miela.

Rytoj vėl svarbi data – Vasario 16-oji, Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Ji dažniausiai paminima kokiomis nors eitynėmis, kuriomis nuleidžiamas garas ir visus likusius metus niekas daugiau nevyksta, išskyrus kelių organizacijų pasipriešinimą ne prieš priežastis, o prieš pasekmes. Jų neniekinu, kiekviena kova verta pagarbos, tik jos duoda mažai rezultatų.

Ir štai įvyko stebuklas. Per dvidešimt kelias dienas buvo surinkta virš 300.000 parašų, kurių užtektų Referendumo inicijavimui. Ne dėl bet ko, o dėl elementariausių, bendrinių, Žmogaus teisių, kurias bando uzurpuoti viena kasta. Kasta, kuri mano esanti yra aukščiau visko, aukščiau prigimtinių vertybių, mūsų Tautos istorijos ir tradicijų.

Taip, tai didžiulė šventė, prieš kurią nublanksta kitos, nes pagaliau Lietuvių Tauta išdrįso pasakyti griežtą – NE. Ne mažumos nuomonei, kuri pretenduoja prisiimti daugumos nuomonės formavimą. Gausiai iš šalies finansuojami Tautos išdavikai bando mums įrodyti, kad mes esame ne tie kas esame.

Didžiausia pagarba šios akcijos iniciatoriui ir mano draugui iš didžiosios raidės – Raimondui Grinevičiui! Su šiuo didžiavyriu į žvalgybą – bet kada! Apmaudu girdėti, kad buvo kreiptasi į LR Seimo narius, su prašymu inicijuoti Seimo spaudos konferenciją ir negauta jokio atsako. Gerai kad turime garbingų signatarų, kurie padės šią misiją įgyvendinti.

Atskiras AČIŪ, ne durniams, o Euro parlamento atstovei, iškiliai ne Lietuvos, o Europos interesų gynėjai – Aušrai Maldeikienei, bei (NE)Laisvės TV veidui – Andriui Tapinui! Be Jūsų indelio ši kilni akcija, galimai, nebūtų pavykusi. Jūsų laukia medaliai ir apdovanojimai, bet, galimai, tik po mirties…

Tauta jau pabudo ir niekas to proceso nebesukiš atgal į konservų dėžutę. Gali jie toliau tai ignoruoti ir vadinti mus šunauja ar kitais epitetais. Nors dar ne pavasaris, bet ledai jau pajudėjo. Tie kas bandys juos stabdyti, bus nunešti Nemunu į marias, o po to pas tikruosius šeimininkus. Gero plaukiojimo, “išrinktieji“…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: