Praleisti ir eiti į turinį

Motina per teismą siekia iškastruoti sūnų

Spalio 15 d. Teksaso teismas imsis nagrinėti ginčą tarp vyro ir jo buvusios žmonos, besistengiančios pradėti savo septynmečio sūnaus lyties keitimą.

Jeffrey Younger jau seniau bylinėjosi teisme, siekdamas apsaugoti savo sūnų James nuo terapijos ir kastracijos cheminių papildų pagalba. Jo buvusi žmona Anne Georgulas mėgina pradėti keisti sūnaus lytį.

Tėvas tuo tarpu išreiškė norą gauti galimybę su buvusia žmona Georgulas bendrai priimti sprendimus dėl psichologinės vaiko priežiūros, nes šiuo metu tik motinai, jai esant pediatre, yra suteikta visa James’o ir jo dvynio brolio psichologinė priežiūra.

James’o motina pradėjo sakyti jam, kad šis esąs mergaitė, kai berniukas buvo vos trijų. James’o „išejimo iš spintos“ (paskelbimo apie savo tikrąjį „aš“) vakarėlis įvyko jo penktojo gimtadienio dieną. Motina užrašė berniuką į mokyklą mergaitės Luna vardu.

Mokykloje James’as dėvi sukneles ir naudojasi mergaičių tualetu. Tačiau kai jis leidžia laiką su tėčiu, berniukas rengiasi pagal savo lytį, yra vadinamas James’u ir elgiasi kaip tipinis septynerių metų berniukas. Tėvui, visgi, teismo sprendimu apie lytį su sūnumi kalbėti yra uždrausta.

Motina mėgino užrašyti James’ą į kliniką, norėdama pradėti „lyties keitimą terapijos būdu“. Programa įtraukia ir lytinio brendimo slopinimą tolimesniais metais. Klinika nepriėmė berniuko, tačiau tik dėl to, kad jo tėvas atsisakė dalyvauti tame, ką jis vadina „vaiko žalojimu“.

2a0a5-pp

 

3 Comments »

  1. As pasiurpes.. Is kur tokiu beprociu atsiranda.. visiskai susipyke su protu.. skaudu del to vaiko.. Jegu jo tevui nepasiduoti ir nepalikti to taip!

    Patinka

  2. Patriotiškas Lietuvis, prieš liberastus, prieš leftistus parašė:

    Amerikos Teismo sprendimu, tėvui uždrausta šnekėti apie vyrus ir moteris, nes lytys, tai dvi vyriška ir moteriška. Ir kaip gali teismas uždrausti šnekėti su savo sunumi??? Nes Sovietų okupacijos laikais, komunistai tokios debiliškos priespaudos netaikė.
    Žmonės nebalsuokite niekada už jokius liberalus, tolerastiškus politikus, matot link ko tai veda… Civilizacija žlugs, pati save sunaikins, jei tai nesiliaus.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: