Praleisti ir eiti į turinį

Teismas patenkina motinos, norinčios iškastruoti savo sūnų, ieškinį

Įsižiūrėkite į šiuos veidus, jie tikri. Šį berniuką motina per teismą tuoj ims kastruoti, nes užsimanė, kad jis būtų mergaitė. O laisvoje demokratijoje viskas galima, išskyrus vaiko teisę gyventi natūralų, prigimtinį gyvenimą ir apsispręsti dėl savo likimo tada, kai užaugs. O jei kas “socialinių lyčių“ diktatūroje ir draudžiama, tai uždrausti įgyvendinti nenatūralias, nežmoniškas užgaidas, kurios šauna į perkaitusias nuo tolerancijos galvas.

Teismas Jeffrey Younger bei jo buvusios žmonos byloje dėl vieno iš jų vaikų, septynmečio James’o, cheminės kastracijos balsavo motinos naudai. Tai reiškia, kad James’o motina Anne Georgulas galės tęsti sūnaus „lyties keitimą“ tampant mergaite „Luna“ ir turės neribotus įgaliojimus skirti jam lytinį brendimą skatinančius vaistus ir, vėliau, moteriškus hormonus.

Teismo sprendimas tikriausiai taip pat reiškia, kad tėvas Younger turės „pripažinti“ James’ą mergaite, nepaisant jo religinių ir moralinių prieštaravimų, taip pat bus priverstas lankyti kursus apie transeksualumą.

Anksčiau abu tėvai dalinosi vaiko priežiūra. Dabar vienuolika iš dvylikos tesėjų balsavo, kad tik vienas iš tėvų įgautų visišką teisę vaiko globai, tačiau tai buvo ne tėvas – James’o bei jo brolio globa suteikta išimtinai motinai.

Younger’is ir Georgulas teismui ieškinį padavė praeitą savaitę, kovodami dėl savo dviejų vaikų priežiūros. Younger’is teigė, kad buvusi žmona siekia keisti mažamečio sūnaus lytį prieš jo valią, Georgulas tuo tarpu reikalavo visiškų įgaliojimų auginant vaikus ir spręndžiant psichoginius, medinicinius ir kitus su vaikų priežiūra susijusius klausimus.

Motina ir prieš tai buvo vienintelė iš tėvų, kuri už tai atsakinga, tačiau prieš tai ji bent jau buvo įpareigota apie juos informuoti tėvą. Taip pat motina, kuri ir pateikė ieškinį, reikalavo pakeisti tėvo lankymo valandas, sumažinti berniukų nakvynes ir leisti vaikus viešėti pas tėvą tik su priežiūra. Maža to, ji taip pat reikalavo uždrausti tėvui vadinti sūnų James’u – jo teisėtu vardu, – ir drausti tėvui vestis sūnų ten, kur jis nebus „pripažintas“ mergaite.

Penktadienį protestuotojai reikalavo Teksaso pareigūnų priimti įstatymus, draudžiančius nepilnamečiams pradėti „lyties keitimą“ medikamentais. Šiuo metu JAV įstatymai neturi amžiaus apribojimų tokių medikamentų skyrimui ir vartojimui.

Galiausiai: Georgulas, vaikų motina, teismo metu prisipažino nesanti biologiškai susijusi su savo vaikais James’u ir Jude’u – berniukai buvo pradėti pagalbinio apvaisinimo metu, porai naudojant kiaušinėlių donorę.

Plačiau apie bylą:
Motina per teismą siekia iškastruoti sūnų

dbce7-pp

Parengta pagal:
lsn-logo

Komentarų: 1 »

  1. Isprotejusi mama.. Ateis diena, kai Dievas islies savo ituzi ant tokiu mamu.. ir tokiu teiseju… ir viskas jau greitai ivyks, nes zmonija jau per toli nuejo..

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: