Praleisti ir eiti į turinį

Laikas Roko maršui

Nejaugi to dar nejuntat?

Sakot, rytoj visa gyvoji Lietuva vyks į Naisius todėl, kad labai nori pabūti ten, kur jau pabuvo? Ar kad labai nori nemokamai paklausyti Gyčio, tarsi jo nebūtų girdėjusi?

Ir taip, ir ne. Iš tikrųjų tai giluminis visuomenės judesys. Nepasitenkinimo kelių menkystų diktatūra, melo ir veidmainystės įsigalėjimu ir sveiko proto likučių šalinimu iš viešojo gyvenimo stichiškas proveržis. Tikrumo ir savo valstybės susigrąžinimo ilgesys.

Tai gali tapti naujuoju Roko maršu už tikrąją Laisvę. O gali ir netapti. Nepasitenkinimo taurė perpildyta, tirpalas persotintas, reikia tik mažos dalelytės, įvykio, kuris taptų momentinės, visuotinės kristalizacijos centru.

Tai net ne koncertas, o mūsų pačių išbandymas. Ar dar esame bent viduje ne vergai? Ar dar galime atsakyti už savo ir savo šalies laisvę? Ar dar galime patys save gerbti ir nekrūpčioti prieš vidutinybes ir valstybės nepriklausomybės pardavinėtojus?

Kaip ir visada, kada kyla visuotinis pavojus ir svarstyklės svyruoja apie nulinį tašką, viską nulemia asmenybės ir jų pasirinkimai. Ar yra dar drąsos ir atsakomybės už savo tautą ir savo šalį?

Ar viskas baigsis tik geru renginiu ir palingavimais priešais sceną? Ar tik tiek mūsų Tauta gali? Ar tai išsilies į ateitį ir taps nauja pradžia, dar vienu bandymu būti tikrais, ar tai durys, kurias atversime?

Pažiūrėkit į kalendorių. Ir pamatysit, kad už lango vėl 1988-ji, kad ir vėl viskas priklauso nuo mūsų, o ar prasidėsim – tik nuo keleto žmonių.

Pažiūrėkit, kokie ir kas buvom. Nejaugi nejuntat? Atėjo laikas Roko maršui.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: