Praleisti ir eiti į turinį

Algimantas Rusteika. Stukačių epocha sugrįžta

Negalvokit, kad tai atsirado vakar, totali visuomenės kontrolė – eurokratų ilgametis projektas. Stambulo konvencija  Lietuvoje neratifikuota ir negaliojanti, bet jau seniai,  sutartyje su Norvegijos Karalyste buvo  numatyta, kad iš norvegų gaunami pinigai bus naudojami Stambulo konvencijos propagandai ir  realizavimui.

Ir pagal sutartį lėšų panaudojimą Lietuvoje kontroliuoja ne mūsų šalis.   „Finansinių mechanizmų paramos administravimą prižiūri Norvegijos užsienio reikalų ministerijos ir Finansinių mechanizmų komiteto įsteigta Finansinių mechanizmų valdyba.“ Taip sakant, viena valstybė paperka kitą valstybę ir net pinigų panaudojimo mes negalime kontroliuoti. Tokia protektorato finansavimo sutartis.

Citata:

“ LIETUVOS RESPUBLIKOS,

TOLIAU  VALSTYBĖ  PARAMOS GAVĖJA,

IR NORVEGIJOS KARALYSTĖS,

TOLIAU – NORVEGIJA,

VISOS SUSITARIMO MEMORANDUMO ŠALYS TOLIAU VADINAMOS ŠALIMIS,

SUSITARIMO MEMORANDUMAS

DĖL 2014 -2021 M. NORVEGIJOS FINANSINIO MECHANIZMO ĮGYVENDINIMO

(…)

2014-2021 m. Norvegijos finansinis mechanizmas

LIETUVA

B priedas

Įgyvendinimo schema

D. Programa: Teisingumas ir vidaus reikalai

(…)

Ypatingi interesai (!)

…Rengiant koncepcijos aprašą svarstoma galimybė iš anksto numatyti projektus, skirtus Stambulo konvencijos tikslams siekti ir vertybėms diegti, politikai tobulinti, policijos tyrimams, teismo procesams ir gerajai praktikai plėtoti.“

O štai čia, net nepaaiškinant finansavimo kriterijų ir tikslų (matyt, „gerajai praktikai plėtoti“, ar ne?), numatytos lėšos visoms toms nesuskaičiuojamoms NVO erkėms, prisisiurbusioms prie ministerijų, kovojančioms už visokias keistas teisių teises:

„D. Programa: Pilietinė visuomenė

Programos tikslas: Pilietinės visuomenės ir aktyvaus pilietiškumo stiprinimas bei pažeidžiamų grupių įgalinimas

Programai skirtos lėšos: 9 000 000 EUR“.

Naujasis šliaužiantis totalitarizmas ne šiaip ateina, jis jau čia. Dar net nėra Lietuvos įstatymuose jokių “neapykantos nusikaltimų“, dar tik planuojama tą daryti. Bet jau apmokomi policijos pareigūnai, kaip reikės su kitaip manančiais kovoti, vyksta kursai. Ir jau sukurta ir pilnu tempu veikia skundimo sistema stukačiams.

Tauta turi žinoti savo didvyrius. Susipažinkim su skundimo linijų autoriais:

Lietuvos žmogaus teisių centras. Nariai:  Diversity Development Group, Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenė, Lygių galimybių plėtros centras, Nacionalinė LGBT teisių organizacija LGL, Psichikos sveikatos perspektyvos, Romų visuomenės centras, Tolerantiško Jaunimo Asociacija bei Žmogaus teisių stebėjimo institutas. Rėmėjai – Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietiškumo programa 2014-2020, Aktyvių piliečių fondas, Švedijos institutas, Švedijos karalystės ambasada Vilniuje ir Europos socialinio fondo agentūra ir t.t.

Žmogaus teisių stebėjimo institutas. Rėmėjai – Dž.Sorošo atviros visuomenės fondas (Open society foundations), Šiaurės šalių ministrų taryba, Europos komisija, Lietuvos Respublikos finansų, socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir t.t. ir pan.

Mes kontroliuosime jūsų mintis už jūsų pinigus jūsų pačių gerovei. Skųskite vienas kitą, mieli Lietuvos žmonės!

Komentarų: 1 »

  1. Daugelis čia gyvenančių žmonių nebesuvokia, arba jiems išmušama iš galvos ta mintis, kad skųsti žema ir nedora. Skundikai – išdavikai įvairių amžių kultūrose buvo traktuojami vienodai – nepadorūs žmonės. Je buvo sušaudomi, nužudomi. Tai be moralės, savigarbos žmonės. Jeigu tauta praranda moralę – ji praranda tautinę sąmonę. Štai kur šuo pakastas. Čia turi pasidarbuoti filosofai, etikos dėstytojai ir šventikai. Iš daugelio mokyklų, ypač kolegijų – filosofija išguita, religijotyra, arba religijos pažinimas dėstomas labai žemu lygiu, etikos mokslo beveik neliko, net suplakto su estetika….. Anksčiau net proftechninėse mokyklose buvo etikos ir estetikos kursas, o kolegijos – filosofija.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: