Praleisti ir eiti į turinį

Kreipimasis į kauniečius dėl Kauno miesto savivaldybės tarybos ir mero rinkimų

Kauno forumas

Kreipimasis į kauniečius
dėl Kauno miesto savivaldybės tarybos ir mero rinkimų

2019 m.vasario 27 d.

Kauno forumas savo kandidatų nekelia ir nereklamuoja. Mūsų nuomone, atsakingai renkantis balsuojant būtina atsižvelgti:

1. Ar kandidatai yra dalyvavę miesto savivaldybės veikloje ir kokius konkrečius darbus yra padarę.

2. Ar rinkiminė programa nėra rinkiminių lozungų ir tuščių pažadų rinkinys be konkrečių, realių priemonių jiems pasiekti.

3. Ar kandidatai nėra prisidėję prie miestui kenksmingo projekto – Kauno šiukšlių deginimo kogeneracinės elektrinės – realizavimo, ar parėmė miesto gyventojų protestus.

4. Ar kandidatai dalyvavo priimant sprendimus dėl masinio medžių kirtimo, ydingo Ąžuolyno tvarkybos projekto, pažeidimų vykdant darbus ir represinių veiksmų prieš protestavusius visuomenės atstovus.

5. Ar kandidatai dalyvavo bendruomenės gyvenime, prisidėjo prie gyventojų problemų sprendimo, bendradarbiavo su visuomeninėmis organizacijomis.

6. Ar nebuvo atvejų, kai kandidatuojančių šios kadencijos deputatų gyvenamojoje aplinkoje buvo vykdoma daugiau ir reikšmingesnių tvarkymo darbų negu kitose miesto teritorijose.

7. Ar pretendentai nėra priklausomi nuo stambiojo verslo, kas atpažįstama pagal juos reklamuojančių brangių agitacijos priemonių, plakatų ir stendų gausą.

8. Koks yra kandidatų požiūris į šeimą, tradicines vertybes, Lietuvos valstybę ir tautos tradicijas, kas ypatingai svarbu apsaugant miestą nuo multikultūralistinių siekių, išsaugant Kauno kultūrinį identitetą ir vertybes.

Kauno Forumas visuomenę yra informavęs apie netinkamus Kauno savivaldybės sprendimus, už juos balsavusius deputatus bei jų atstovaujamas partijas ir komitetus:  ČIA

Kandidatų anketos, biografijos, turto, pajamų ir interesų deklaracijos yra: ČIA

2 Comments »

  1. Pamirštate elementarų išsilavinimą. Visi kandidatai turėtų būti išlaikę bent bendrųjų gebėjimų testą, kuris privalomas eiliniam savivaldybės tarnautojui, todėl tarybos nariui turi būti privalomas. Nekalbu apie išsilavinimą ir gyvenimišką patirtį bei kompetencijas.

    Paspaudė "Patinka": 1 person

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: