Praleisti ir eiti į turinį

Valdžia nori sunaikinti Kauno forumą finansiškai

Vienintelis būdas, kuris laikiniesiems lavonams prie teritorijos laikinos administracijos pulto mygtukų dar liko – susidoroti finansiškai. Dar laikinų galimybių turi, savieji KGB bendradarbiai dar įslaptinti, kompromato papkės dar tame rūsyje, kur reikia.

Už tai, kad visos Lietuvos Šeimų marše prieš bukalaurus Vingio parke dainininkai padainavo savo dainas, pats teisingiausias pasaulyje pačios demokratiškiausios pasaulyje dominijos teismas priteisė iš organizatorių didžiules baudas “už autorinių teisių pažeidimą“.

Asociacija Kauno forumas buvo vienas iš Maršo organizatorių. Baudos paskirtos, vykdymas perduotas anstoliams, Kauno forumo sąskaitos areštuotos, finansinė veikla paraližuota. Bet ar mums svarbu finansai?

Tai nieko nereiškia. Tegul džiaugiasi, areštavę tuščias sąskaitas asociacijos, kuri neturi daugiau jokio turto. Kauno forumo tinklalapis ir feisbuko puslapis nėra turtas ir ten apie juos rašysime ką norėsim.

Nebeužilgo tas laikas, kai toks teismo ir anstolių sprendimas bus įrėmintas ir pakabintas ant sienos anūkams parodyti, kad nestovėjai po medžiu. Jų mėnesiai suskaičiuoti. Šį kartą permainos tikrai bus ir jos bus negrįžtamos.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: