Praleisti ir eiti į turinį

Lietuvos šeimų sąjūdžio kalėdinis sveikinimas Lietuvos žmonėms

Brangios Lietuvos šeimos, tėveliai ir vaikučiai, seneliai, kaimynai, draugai ir draugės, ir visi Lietuvos žmonės!

Artėja didžiausia kiekvienos mūsų šeimos metų šventė. Kalėdų vilties ir džiaugsmo laukimą, šviesius Naujųjų Metų lūkesčius juntame visi.

Šie metai buvo ypatingi. Kiekvieno žmogaus, kiekvienos tautos ir valstybės gyvenime būna lūžio momentų, kai pasirinkimai būna lemiami ir nuo jų priklauso ateitis. Ne tik mums ir mūsų Tėvynei, bet ir visai krikščioniškajai civilizacijai atėjo išbandymų metas. Ant kortos vėl pastatyta šalies ateitis – ar susitaikysime su užslinkusia civilizacijos neigimo tamsa, ar atsilaikysime artėjančios pasaulinės audros akivaizdoje? Už mūsų šiandieninį veikimą ar neveikimą atsakysime Dievui, savo šaliai ir mūsų vaikams.

Dabartinė valdančioji koalicija yra pats didžiausias blogis, kuris galėjo nutikti Lietuvai per 30 Nepriklausomybės metų. Išrinkti tik penktadalio visų rinkėjų, jie primetė visai Tautai tradicinių vertybių, prigimtinės šeimos, krikščioniškos civilizacijos naikinimo, diktatūros ir konfrontacijos su visuomene kelią. Prisidengiant pandemine isterija siekiama galutinai palaužti visuomenę ir sunaikinti demokratijos ir valstybingumo likučius.

Šalyje įvedamas sanitarinis-policinis režimas, visuomenė supriešinta ir suskaldyta. Vakcinacijos pretekstu įgyvendinama antikonstitucinė piliečių diskriminacija, atėmusi nepaklususiems režimui teisę į darbą ir galimybę išlaikyti šeimas. Antikonstitucinė segregacija studentams įteisinta 100 %, nesutinkantiems vakcinuotis ar negalintiems susimokėti už testus aukštasis mokslas padarytas neprieinamu ir tuo faktiškai uždraustas.

Jei išorinis okupantas kasmet statė mokyklas ir ligonines, tai vidinis okupantas pasišovė kasmet uždarinėti mokyklas ir ligonines. Ir toks sveikatos paslaugų nutolinimas nuo žmonių kainuos mums 800 milijonų. Dėl nemokšiškos užsienio politikos sukelta krizė kainuos šaliai dar šimtus ir šimtus milijonų, bankrutuos verslai, žmonės neteks darbų. Ir už tai mokės ne tie, kurie priėmė sprendimus, o mes visi. Po pastarojo skandalo dėl valstybės interesų išdavystės ir visiškos nekompetencijos Vyriausybė prarado piliečių palaikymą ir moralinę teisę vadovauti šaliai.

Šiais nelengvais metais mes visi buvome kartu. Lietuvos žmonės, susibūrę į Didįjį šeimos gynimo maršą, pajuto vienybės ir tiesos jėgą. Pakilo stipri, graži, atsakinga už save ir jauna ateities Lietuva – mamos ir tėčiai su vaikais ant rankų.

Bendram tikslui telkiasi vis daugiau Lietuvos Respublikos piliečių, kurie priešinasi prievarta brukamai genderistinei politikai, krikščioniškoms vertybėms svetimai partnerystei, narkotikų legalizavimui ir Stambulo konvencijai, žalingus mūsų šeimoms, vaikams ir Lietuvos ateičiai. Vis garsiau skamba reikalavimai sugrąžinti lietuvių Tautai laisvę ir Konstitucijos garantuotas teises, apsaugoti žmones ir smulkųjį verslą nuo biurokratinės prievartos, sustabdyti valdžios savivalę.

Atsitiktinai atsidūrusi prie valdžios mažuma su visa savo galinga melo ir propagandos kariauna yra silpna ir bijosi, nes neturi jokios tiesos. Žmonių širdyse jau pasėta ateities sėkla, kuri gyva Konstitucijoje.

Konstitucija sako, kad Lietuvos valstybę kuria Tauta. Suverenitetas priklauso Tautai, niekas negali varžyti ar riboti Tautos suvereniteto, savintis visai Tautai priklausančių suverenių galių. Tauta ir kiekvienas pilietis turi teisę priešintis bet kam, kas prievarta kėsinasi į Lietuvos valstybės nepriklausomybę, teritorijos vientisumą, konstitucinę santvarką. Mes esame Lietuvos Respublikos piliečiai ir tai darysime teisiniu ir konstituciniu keliu, nes žmonės turi tiek laisvės, kiek jos sugeba pasiimti ir kiek jos yra verti. Dar turime viltį ir galimybę atsibusti, pakilti ir išsilaisvininti. Ne kada nors ir kaip nors, o čia ir dabar.

Kiekvienas už laisvę pakilęs žmogus dabar yra svarbus. Mūsų gyvenimo ir valstybės griovėjai sako, kad į senąjį pasaulį nebegrįšime, tačiau jie net nenujaučia, kokia jėga glūdi savo šeimą ir Tėvynę mylinčių žmonių širdyse. Mūsų visų pradėta kelionė į Laisvę tęsiasi. Mes sugrįšime prie tikrojo gyvenimo be melo, be diktatūros ir paniekos žmogui, susigrąžinsime pamintą orumą, apginsime savo šeimas, tradicijas ir valstybės ateitį.

Tikiu, kad šiuo keliu žengsime visi kartu, suprasdami neišvengiamus nuomonių skirtumus ir atmesdami nesutarimus dėl antraeilių dalykų. Kol yra gyvų, neabejingu žmonių, tol Lietuva yra gyva ir kas bebūtų, kokie debesys neužslinktų, Lietuva gyvuos per amžius.

Lietuvos šeimų sąjūdžio narių vardu linkiu Jums, Jūsų šeimoms, vaikams ir artimiesiems šviesių, džiaugsmingų Kalėdų, sėkmingų ir laimingų Naujųjų Metų. Linkiu mums visiems Taikos

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: