Praleisti ir eiti į turinį

MES SUGRĮŽTAM Į SAVO ŽEMĘ

Vis klausia labai gudrių klausimų – ką tas Maršas pakeis, tarsi vienu įvykiu būtų galima išmėžti visą tą susikaupusį valstybės privatizuotojų ir tautos naikintojų mėšlą.

Klausinėja vos ne politinių programų, sugalvoja tūkstančius pretekstų, kaip dar suabejoti, apjuodinti, toliau tupėti po šluota, nieko nedaryti ir žiūrėti, kaip šalis ritasi duobėn.

Tam, kad kas nors pradėtų keistis, yra vienintelis pasaulyje būdas – imti ir pradėti keisti. Ir pirmiausia reikia pažadinti žmones iš baimės, melo, nusivylimo ir nebetikėjimo savim, savo tauta ir valstybe tamsos.

Tik tą padarius prasidės tai, ko laukiame. Tai nėra vienkartinis žingsnis, įvykis, tai ilgo kelio pradžia. Ir tikiu, kad juo eisime, mūsų bus vis daugiau ir prabėgus metams nustebsime, kiek mūsų yra daug ir kur iki šiol buvome.

Kur eisim? Kodėl? Ko norim? Viskas Romo specialiai parašytoj dainoj, kuri tapo Maršo himnu.

Kada užsižiebia daugelis ir liepsnos susilieja, kada už nugaros pajunti nešančius šviesą ir girdi jaunus balsus – priekyje prasiskiria vandenys. Mes baigėm kelionę per dykumas ir sugrįžtam į savo Žemę.

PAKLAUSYKIM:

2 Comments »

  1. Puikus sumanymas, kuris padės telkti vienminčius ir parodys kiek esama tradicinių vertybių pasekėjų. Manau, kad daugiau negu 7 tūkst. Lietuviai, kelkitės…

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: