Praleisti ir eiti į turinį

Skelbiama DIDŽIOJO ŠEIMOS GYNIMO MARŠO 2021 data

Vakar (Kovo 28d.) vakare susirinkęs „Didysis šeimos gynimo maršas 2021″ organizacinis komitetas oficialiai paskelbė planuojamą protesto datą.

Šiandien organizatoriai oficialiai išsiuntė kreipimąsi Lietuvos policijos departamentui ir Vilniaus miesto savivaldybei, su prašymu leisti organizuoti protesto akciją gegužės 15 dieną. Taip pat atitinkamas kvietimas išsiųstas ir Lietuvos katalikų bažnyčios atstovybei. „Data pasirinkta simboliškai, ši diena yra oficiali tarptautinė Šeimos diena. Taip pat galime tikėtis, kad jau bus tinkamas oras dalyvauti visoms transporto priemonėms, kurių įvairovė panašu bus plati – nuo turinčių dvejus ratus iki turinčių sparnus, nuo varomų kojomis iki varomų propano mišiniu… Daugžodžiauti nenoriu, bet galiu patikinti, kad turime žmonių iniciatyvas dalyvauti bene visomis, man žinomomis, transporto priemonėmis. Keblumai tokie, kad nežinome kokiu būdu į Vingio parką galės atvykti burlaiviai“, – linksmai nusiteikęs organizacinės grupės vadovas Raimondas Grinevičius.

Trukdymams pasiruošę

Akcijos organizatoriai teigia esą pasiruošę bet kokiems bandymams trukdyti protestą, kurių labiausiai tikėtina, gali būti iš „valdžios viršūnių“. „Niekam jau senai ne paslaptis, kad judėjimo ribojimai ir tam tikros karantininės priemonės yra iš dalies specialiai pratęsiamos, dėl organizuojamo maršo. Gauname labai aiškius tokius signalus iš įvairių institucijų. Tačiau aš tikiu, kad ne iki galo dar visiems ten valdžioje nusispjaut į LR Konstituciją, kurioje aiškiai įvardinta teisė protestuoti. Noriu pabrėžti, kad Lietuvos gyventojai turi teisę reikšti savo poziciją įvairiomis akcijomis, mitingais, protestais bei kitomis priemonėmis ir joks karantinas to negali suvaržyti. Apskritai būtų labai keista, kada yra leidžiama ruošti koncertus arenose, o protestuoti žmonėms ne. Visą šį laikotarpį nuo iniciatyvos paskelbimo, skyrėme ne tik organizaciniams darbams, bet ir konsultacijomis su teisininkais, viešosios tvarkos specialistais, transportininkais, atsakingomis institucijomis ir t.t. Todėl drąsiai galime pareikšti, kad jau esame pasiruošę, bet kokioms provokacijoms ir trikdžiams, nepaisant iš kurios pusės jie būtų, ar kenkėjiškai nusiteikusių provokatorių, ar žmonių nuomonės bijančios valdžios“,- nukirto R. Grinevičius.

Grandiozinė akcija

Protesto organizatoriai ketina įvykdyti masinę protesto akciją nukreiptą prieš Stambulo konvenciją, vienalyčių asmenų santuokų įteisinimą, vaikų iš šeimų atiminėjimą bei kitą „gender“ ir „LGBT“ ideologiją kurios pagrindas silpninti tradicines šeimas proteguojant homoseksualizmą. Akcijos metu planuojama surengti grandiozines automobilių kolonas iš visų Lietuvos miestų kurios suvažiuos į Vingio parką Vilniuje. Organizatoriai tikisi surinkti per 15 tūkstančių dalyvių.

_________________________

Pastaruoju metu įvairiuose tinklalapiuose ir socialiniuose tinkluose skelbiama vis daugiau nepatikimos ir net provokacinės “informacijos“ apie Maršą. Primename, kad visa patikima protesto „Didysis šeimos gynimo maršas 2021″ informacija skelbiama tik oficialių rėmėjų portaluose: Respublika.lt, infa.lt, minfo.lt, komentaras.lt, kaunoforumas.com bei oficialioje akcijos svetainėje http://www.seimusajudis.lt

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: