Praleisti ir eiti į turinį

Algimantas Rusteika. Sklypas už vieną eurą – valstybės paslaptis

Algimantas Rusteika nuotrauka.Opozicijos lyderis G. Landsbergis bei jo sutuoktinė ir su jų šeima bei statybomis susijusios įmonės atsisakė Seimo komisijai paaiškinti ir (arba) pateikti dokumentus, kurie pagrįstų UAB „Krajama“ su žemės sklypu įsigijimo už 1 € sandorį, jo vertę ir paaiškintų jo įsigijimo aplinkybes, dėl to komisija negalėjo pabaigti parlamentinio tyrimo.

Įsivaizduojat, kas darytųsi bet kokioje valstybėje, išskyrus Lietuvą, Rusiją, Baltarusiją ir dar kokį nors trečiojo bananų pasaulio darinį, jei parlamentaras, įtariamas korupcija, atsisakytų parlamentinei komisijai pasiaiškinti ar pateikti dokumentus?

XIX amžiaus Amerikoje tokį po pusvalandžio be kelnių, išspardytu užpakaliu, išvoliotą dervoje ir plunksnose jau būtų vežioję po gatves narve, piliečiams pasityčiojamai švilpiant. Net dabartinėje Europoje spauda sprogtų iš tauraus pasipiktinimo ir įvairiausios pilietinės NVO vestų iš įtūžio staugiančias minias su šakėmis prie parlamento.

Teisinėje demokratinėje Šimtmečio valstybėje gyvenama linksmiau ir laisviau – čia negalima drausti vyrams nuogiems šokti gatvėse, bet Šventosios Šeimos jaunikliui galima nesilaikyti Lietuvos Respublikos įstatymų. Ir jokios “visuomeninės“ ar „laisvės televizijos“ piliečių protestuoti nekvies.

Pagrindinis - Nacionalinis susivienijimas

image (3)

Komentarų: 1 »

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: