Praleisti ir eiti į turinį

Prieš tėvus, siekiančius atgauti atimtus vaikus – policijos smurtas

Įdėmiai įsižiūrėkite į šiuos veidus. Tai baisūs nusikaltėliai tėvai ir labai nelaimingi vaikai, kuriuos atėmė iš šeimos ir slepia norvegų vaikų atiminėjimo tarnybos.

Jau rašėme, kad Lietuvos piliečio Žygio Aleksandravičiaus ir JAV pilietės Natalya Shutakova sūnui Nikitai sukakus 10 metų, Norvegijos Barnevernetas, atėmęs jį iš tėvų kartu su dviem sesėmis Elžbieta (7) ir Brigita (11), neleido šeimai susitikti su berniuku, jį pasveikinti.

Košmaras Norvegijoje tęsiasi. Kaip praneša Vienoje įsikūrusi Norvegijoje iš tėvų atimtiems vaikams ginti “Step up 4 Children’s rights“, praeitą naktį keturi norvegų policininkai jėga bandė priversti Natalya perduoti jiems mobilųjį telefoną. Natalya atsisakius tai padaryti, policininkai panaudojo jėgos veiksmus, pargriovė Natalya ant grindų ir panaudojo prievartą nuskenuoti pirštų antspaudus tam, kad atrakintų telefoną. Po smurto ant moters kūno liko kraujosrūvos ir patinimai.

Kaip žinoma iš kitų pranešimų, norvegų policija turi savo įstatymus ir taisykles, ir veikloje dažnai nesivadovauja Europos įstatymais ir žmogaus teisių konvencijomis, kuriuos Norvegija yra pasirašiusi. Natalya buvo sulaikyta, uždaryta kameroje ir tardoma dvi valandas, po to tas pats buvo taikoma ir Žygiui.

Policija konfiskavo jų mobiliuosius telefonus. Skundikas melavo policijai tvirtindamas, kad Natayla ir Žygys žino, kur gyvena jų vaikai, į kokią mokyklą jie eina ir jie ketina „pagrobti“ SAVO vaikus.

Iš tikrųjų Natalya ir Žygys neketino vaikų “pagrobti“ su jais bėgti. Tėvai stengiasi diplomatiniais kanalais atgauti atimtus savo vaikus. Per pastarąsias kelias savaites vaikai vėl buvo perkelti į kitus globos namus, kurių buvimo buvimo vieta nežinoma ir tai kelia tėvams nerimą. „Step Up 4 Children’s Rights“ yra susirūpinę dėl jų saugumo ir prašo ką nors žinančius apie tai informuoti.

https://www.facebook.com/StepUp4ChildrensRights/posts/1438819529614769

 

5 Comments »

  1. Cia jau nebesvarbu kas ka melavo.. vien tokia istorija rodo, kad ten bardakas.. protu sunku suvokti kaip tokioje salyje gali tai vykti..

    Patinka

  2. Skundiko advokatams patarčiau atsistoti nuo galvos ant kojų. Jūs rimtai manote, kad tėvai siekia susigrąžinti savo vaikus, nes jiems taip apsimoka, o tie, kurie atiminėja, skundžia ir globoja – daro tai iš iš pašaukimo, be naudos? Ir jūs tikrai neatrodo, jog šis atiminėjimo procesas, kažkada išaugęs iš gerų ketinimų, realiai atsidūrė valstybės įteisintų nebaudžiamų savivaliautojų rankose? Nesusimąstėte, kad psichiškai sveikas žmogus tokiam darbe sunkiai atlaikys? O va, psichopatui – ir tarnautojui, ir skundikui – pats tas parodyti galią. Koks normalios psichikos žmogus seks žmones su tikslu išsiaiškinti, ar jiems žinoma kas apie jų vaikų buvimo vietą, ir ką jie ketina daryti? Jeigu tie tėvai tokie pavojingi – tai kodėl jie laisvėj???

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: