Praleisti ir eiti į turinį

LRT pasislėpė nuo savo žiūrovų – tupi krūmuose

Algimantas Rusteika,
Kauno forumas

2018-11-28

 

Visi matėm, kaip LRT nušvietė mitingus prieš vaikgrobystę: apie Klaipėdą programa “Vremia“ nepasakė nei žodžio. Apie Vilnių – fake news su sumažintu dalyvių skaičiumi, “minia“ bei “dviem mitingais“.

Visi matė ir visi žino, kad tai melas. Ir tie, kurie buvo, ir tie, kurie rodė, ir tie kurie juos žiūrėjo. Žmonės niršo, piktinosi, nes nieko negalėjo visuomeninio manipuliuotojo troliams padaryti.

Bet lietuviai yra išradingi. Paplito nauja tėvų iniciatyva – tiesiog nueiti pas melagius ir pasakyti, kad jie yra melagiai. Kodėl ne – juk tam ir yra feisbukas, tegul žino, ką žmonės apie juos galvoja.

Patys juk įdėjot į savo puslapį rekomendacijų atsiliepimų skyrelį, raginat mus apie jus kaip nors atsiliepti. Tai ir atsiliepiam. Aš irgi atsiliepiau – šiltai pasveikinau kolegas: “Geriausi linkėjimai politinių numirėlių viešųjų ryšių įstaigai, kuria tapote“.

Tokie atsiliepimai visapusiškai naudingi. Gerai nuo depresijos, rėmens ir prideda pozityvo, kurio jie taip trokšta ir mums visiems vis palinki. Įdomu buvo ir kitų rekomendacijas paskaityti. Man labiausiai patiko vieno žiūrovo paveikslas apie LRT akinius, kurį pridedu.

Deja, ši demokratijos ir viešumo fiesta truko neilgai. Atsiliepimų apie mieląją LRT ėmė eiti šimtais ir tūkstančiais. Griežtoji naujo modelio vadovytė, dieną naktį nemieganti vardan tos, davė nurodymą.

Ir atsiliepimų bei rekomendacijų skyrelis iš LRT feisbuko paskyros dingo. Ir visi atsiliepimai, kuriuos mus šitaip prašė rašyti, buvo ištrinti. Alio, LRT, atsiliepkit, norime apie jus atsiliepti, kur jūs?

Neatsilieps, nevarkim. LRT tupi krūmuose. Po paros laiko ir patys prisipažino, kad buvo užmėtyti protestais.  Bet, kaip visada, kalti ne jie, o melu nepatenkinti žiūrovai.

“Pasiaiškinime visuomenei“  (žr. ČIA)teigiama:

1. Kad neigiamų atsiliepimų dauguma yra anglų kalba – MELAS, savo akimis mačiau, ne daugiau kaip vienas iš 15 ar 20 buvo toks.

2. Kad “daugelio komentarų tekstas identiškas“( tipo prikopjavo patvoriniai ir runkeliai) – MELAS. Skaičiau tuos šimtus atsiliepimų, pasikartojantį mačiau vieną kartą. Žmonės kaip tik buvo labai išradingi ir asmeniški, rašė ir kūrė kiekvienas savo tekstus, humorą, paveikslėlius.

3. Kad grupėje “Vieningi tėvai už stiprią ir saugią šeimą Lietuvoje!“ yra 48 tūkst. narių – MELAS, grupėje 67,5 tūkst. narių.

4. Kad neigiamų vertinimų buvo dešimtys – MELAS, jų buvo daugiau.

5. Kad vertinimais “buvo pasinaudota piktybiškai“ – MELAS, žmonės rašė savo nuomonę ir tai nėra piktybiškumas. Piktybiškumas yra bijoti visuomenei nuomonę apie visuomenės lėšomis išlaikomą televiziją parodyti.

6. Kad buvo siekiama “paveikti žurnalistų darbą“ – MELAS IR HUMORAS. Argi gali kas pasaulyje paveikti LRT darbą, jei ji yra nepriklausoma? Nebent ponia sukonkretintų, kokie žmonės iš kokios valdžios įstaigos paskambinę tą gali.

7. Kad atsiliepimų skiltis išjungiama “laikinai“ – MELAS, pamatysit patys – bus išjungta iki tol, kol LRT taps tikrai visuomenine.

Sveikinu su išaušusia demokratine, laisvų ir nepriklausomų nuomonių diena! Po LRT straipsniu neigiamos nuomonės yra trinamos. 14:45 įdėtas komentaras 15:40 iš LRT portalo dingo. Tokia pliuralistiška, atspindinti visas nuomones, geranoriškai reaguojanti į kritiką ir pilietiškai laisva mūsų televizija.

Ko norėti, čia juk LRT.  Šio sezono už mūsų pinigus išlaikomos TV šūkis yra “„Renkamės iššūkius“. Jie pasirinko iššūkį – tapti politinių zombių viešųjų ryšių įstaiga – ir sėkmingai jį įgyvendina.

 

..

..

..

..

..

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: