Praleisti ir eiti į turinį

Lietuvos šeimų sąjūdis plečia tarptautinį bendradarbiavimą

Konservatyvių politinių veiksmų konferencija (CPAC) yra didžiausias ir įtakingiausias dešiniųjų politinių jėgų susibūrimas pasaulyje, įkurtas 1974 m. CPAC vienija šimtus organizacijų, tūkstančius aktyvistų, milijonus žiūrovų ir geriausius bei ryškiausius pasaulio lyderius.

Gegužės 4 – 5 dienomis Budapešte įvyko tarptautinė konferencija “CPAC Hungary 2023“. Tikslas – sutelkti nacionalines dešiniąsias jėgas į aljansą Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Europoje, Japonijoje, Izraelyje ir Australijoje su šūkiu “Mes esame vieningi!“ ir išsaugoti tradicines vertybes, šeimą, pilietines ir politines žmonių ir tautų laisves.

Kairiųjų liberalų įsiutį sukėlusią konferenciją sveikino prezidentas D.Trumpas, pagrindinį pranešimą skaitė Vengrijos Respublikos premjeras V.Orbanas. Dalyvavo daugelio Europos valstybių politikai, visuomenių lyderiai, dešiniųjų organizacijų atstovai, žurnalistai.

Konferencijoje pagal vardinį kvietimą dalyvavo vienintelė Lietuvos organizacija – Lietuvos šeimų sąjūdis, kurią atstovavo LŠS tarybos narys, tarptautinių ryšių koordinatorius Tomas Senūta. Užmegzta daug naudingų tarptautinių ryšių, pristatyta Lietuvos šeimų sąjūdžio veikla sulaukė susidomėjimo ir palaikymo. Apie konferencija smulkiau informuosime T.Senūtos straipsniuose.

LŠS informacija

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: