Praleisti ir eiti į turinį

Lietuvos šeimų sąjūdis plečia tarptautinį bendradarbiavimą

Lietuvos šeimų sąjūdis toliau plečia tarptautinį bendradarbiavimą ir ryšius su kitų šalių organizacijomis, ginančiomis tikrąsias, prigimtines žmogaus teises ir tradicines šeimas nuo globalistinio liberalmarksizmo.

Įvyko nuotolinis pasitarimas su britų organizacija Core Issues Trust, dalyvaujant jos vadovui Mike Davidson bei nariams Viktor Novitchi ir Matthew Grech. Ši organizacija teikia psichologinę pagalbą homoseksualiems asmenims, norintiems atsisakyti savo nepageidaujamo homoseksualumo ir sukurti šeimą, vadinamąją “atsivertimo terapiją“.

Šios psichologinės pagalbos, kaip ir bet kokios kitos psichoterapijos terapijos, paslaugos teikiamos tiems, kurie jų laisvai, savo noru pageidauja. Ja pasinaudoję žmonės teigia, kad tai padėjo jiems įveikti nepageidaujamas tendencijas. Yra šimtai pavyzdžių, kai konkretūs žmonės tokiu būdu sėkmingai pakeitė savo lytinę orientaciją.Todėl jie tokie nepatogūs ir “visų lyčių lygybės“ lobistai siekia atimti iš jų teisę gauti tokią pagalbą. Liberalmarksistai, kurie teigia, kad žmogus turi teisę pasirinkti bet kokią iš 72 socialinių lyčių ir tam gali pasitelkti tokią nori pagalbą, ne tik neigia lygiai tokią pat teisę homoseksualui pakeisti savo orientaciją į prigimtinį seksualumą.

Dar daugiau, vadinamieji exgėjai ir exlesbietės yra ne tik smerkiami, niekinami socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje. Prasidėjo jų teisinis persekiojimas, žmogaus teisę į savanorišką pagalbą vadinant kankinimu, žiauriu, nežmonišku ir žeminančiu elgesiu, “pažeidžiančiu žmogaus teisių normas“.

Nors terapeutai veikia pagal tiesioginį savo pacientų prašymą, už patarimus jie gali būti įkalinti arba sumokėti dešimčių tūkstančių eurų baudą. 2021 metų gruodį tokius įstatymus priėmė Prancūzija ir Kanada. Anksčiau tai buvo įgyvendinta Vokietijoje, Ispanijoje ir Maltoje.

Nepaisant to, šie žmonės tęsia savo veiklą už tikrąsias žmogaus teises ir prigimtinę šeimą. Artimiausiu metu Lietuvos šeimų sąjūdžio Youtube TV kanale bus parengta video laida, kurioje dalyvaus Core Issues Trust atstovai.


Lietuvos šeimų sąjūdžio inf.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: