Praleisti ir eiti į turinį

ŠEIMŲ SĄJŪDŽIO SPAUDOS KONFERENCIJA

„Šeimų Sąjūdis“  šiandien, birželio 11 d. 16.30 val. rengia nuotolinę vaizdo konferenciją-pranešimą, po kurio atsakys į spaudos atstovų klausimus, jei tokių bus. Pristatymas palies gan plačias sritis – nuo „Šeimų Sąjūdžio“  vizijų, tikslų ir užduočių, atliktų darbų ir dar laukiančių.

Bus paliesta Lietuvos situacija ir paskutiniai skandalingi įvykiai bei valdančiųjų priimti sprendimai, kai darosi panašu, jog Lietuva tampa skandalų šalimi, kur be valdžios cirkų retai praeina bent viena diena. Žinoma, bus kalbama ir apie „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021″ įgarsintus reikalavimus bei tai, kas ir kaip juos sieks įgyvendinti.

Šių ir daugelio kitų klausimų pristatymą spaudos atstovai ir žiūrovai galės pamatyti ir išgirsti tiesioginėje transliacijoje, kurios nuorodą paskelbsime šiame pranešime tarp 11.30-12.45 valandos.

Žurnalistams bus pateikta dar ir atskira Zoom nuoroda, kuria pasijungę galės pateikti savo  klausimus. Jei kils kažkokių papildomų klausimų, plačiau papasakos ir Zoom nuoroda persiųs: „Šeimų Sąjūdžio“ atstovas spaudai – Arvydas Daunys

Telefono nr.. +370 658 02842.

NUORODA, PER KURIĄ GALIMA STEBĖTI TIESIOGINĘ TRANSLIACIJĄ:

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: