Praleisti ir eiti į turinį

Leidimas protestui gautas

Protesto akcija „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021″  įvyks. Nuotolinio pokalbio-aptarimo metu su Vilniaus savivaldybės komisija buvo susitarta dėl transporto, automobilių parkavimo aikštelių, protesto mitingo saugumo siekiant išvengti galimų provokacijų iš nedraugiškai nusiteikusių elementų pusės, aptarti kiti klausimai.

Gegužės 15-ąją dieną Vingio parke parkuotis bus leista 20 retro automobilių, dalyvausiančių „Didžiajame Šeimos Gynimo Marše 2021″ ir 40 motociklų desantui, taip pat leidimus turintiems organizatorių, apsaugos, medicinos, priešgaisrinės saugos ir aptarnaujančio personalo automobiliams.

Visiems kitiems vairuotojams Vingio parkas tą dieną bus uždarytas, todėl organizatoriai rekomenduoja iš anksto pasirūpinti vieta, kurioje galima bus palikti automobilį ilgesniam laikui, nes Vilnius sulauks daugybės transporto priemonių iš visos Lietuvos.

„Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021″ startuos vienu metu visoje Lietuvoje. Protesto žygis pajudės nuo Klaipėdos link Vilniaus milžinišku automobilių srautu, prie kurio pakeliui jungsis dalyviai iš visų šalies regionų, retroautomobilių klubai ir Lietuvos baikeriai. Danguje protesto žygio dalyvius sveikins aviatoriai iš sportinių lėktuvų klubų, pademonstruodami, kad tą dieną Lietuva tapo vieninga ir danguje, ir Žemėje.

Pasiekusi Vilnių kolona bus paskirstyta po automobilių stovėjimo aikšteles, o žmonės autobusais bus vežami į Vingio parką, kur įvyks akcijos kulminacija – protesto mitingas, reikalaujant sustabdyti antidemokratinę ir antivalstybinę politiką.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: