Praleisti ir eiti į turinį

Algimantas Rusteika. Bakalaurų vyriausybė pasiilgo Rusijos

Turim jau antrą importinį šventąjį po Cichanouskajos, kuri labai rūpinasi savo tėvyne – maldauja įvesti sankcijas jos įmonėms, nes tada žmonės neteks darbo ir bus labai laimingi. Prasidėjo navalniada ir visi tikriniai lietuviai nuo prezidento iki studento dėl to naktimis nemiegos, labai triukšmingai ir viešai jaudinsis, gal Andriukas suorganizuos dar kokį nors laisvės kelią.

Kuo gi taip brangūs krymnašystas Navalnas ir prorusiškų, krymnašystinių opozicijos “bebrų“ statytinė Cichanouskaja? Mūsų valstybės objektyvus interesas yra Baltarusija, nepraryta Rusijos, o gal norim už 50 km turėti ir ją su savo divizijomis, ne tik Astravo bokštus?

O juk prasidėjus chaosui Baltarusijoje ar destabilizavus Rusiją taip ir atsitiktų. Ir nuo to gaisro, kurį taip stengiamės įpūsti, nukentėtume pirmieji. Tačiau pasipūtę nuo savo “reikšmingumo“ gražūs, aukšti mūsų ponai su bepročių entuziazmu dalyvauja V.Putino žaidimėlyje pagaliau prisijungti Baltarusiją ir veikia prieš savo valstybės esminį interesą. Kalbant teisine kalba, tai ne šiaip klaida ar kvailumas, o antikonstitucinis veiksmas.

Paribio kolonijos užsienio politika – loti, už nugaros jaučiant šeimininko buvimą, nors esam jau išspausta citrina, tam šeimininkui ant tavęs nusispjaut ir už gerą kainą parduos, atsiradus progai ar kilus pavojui. Ko norėt iš bakalaurų ir jų apgailėtino ministro, tačiau vis tiek gėda už kitą, kaip už kokį praeivį, ne vietoj pagadinusį orą. Tuoj imsiu ilgėtis L.Linkevičiaus.

Pamenat tigrą Šarchaną ir šakalą Tabaklį iš R.Kiplingo Džiunglių knygos? Tai štai, šalies “vadovybės“ malone mano Lietuva dabar Tabaklis. Nei krislelio savigarbos ir orumo, ką bekalbėt apie aplinkinių pagarbą – pataikaujantys šakalai visada buvo ir bus paniekos objektu. Ir tarp žmonių, ir tarp valstybių.

O juk, kiek pagalvojus, galima bakalaurų “vyriausybės“ idealą nesunkiai pasiekti. Štai, bendruomenė, kur visus vienija vienas tikslas, visi tolerantiški vienas kitam, valdžiai ir viskam. Jokių skundų ir nepatenkintų, niekas nevaikšto kur negalima ir kaip negalima, nesibūriuoja, nebamba ir vykdo kas pasakyta.

Ir jokių ten bambalių, ne tik sekmadieniais niekas nevartoja jokių alkoholinių gėrimų. Dauguma vegetarai ir net veganai, ir nei vaistų, nei skiepų jiems nereikia. Kas negalima – uždrausta ir to nėra, nei pas tėvus, nei iš savivaldybės į savivaldybę niekas nevažinėja.

Tvarkinga, niekas neserga, visi lygūs ir kaip broliai, o ir naktimis ramu – jokių nusikaltimų ir bendravimo tarp namų ūkių. Jokio nedarbo, minimumų ir pašalpų, jokių mokesčių, sodrų ir bankrotų, visi dirba kiek įmanydami ir pagal išgales prisideda prie bendrojo gėrio.

Ir važiuoti pasižiūrėti nelabai toli – iki Osvencimo tik 730 km.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: