Praleisti ir eiti į turinį

Nacionalinis susivienijimas: TIK TIESA MUS IŠLAISVINS!

NS-wallpaper modifikuotas

TIK TIESA MUS IŠLAISVINS!

Jau daugiau nei 2000 metų žinoma ši tiesa, tačiau Lietuvoje ji nuosekliai ignoruojama. Valstybė nevykdo savo piliečiams pažado išviešinti visus KGB ir kitų SSRS represinių struktūrų bendradarbius. Valstybė yra skolinga mums TIESĄ.

Jokia šalis negali būti laisva, kol jos piliečiai priversti spėlioti, kas užkulisiuose iš tikrųjų valdo valstybę. Todėl KGB ir kitų represinių struktūrų bendradarbių išviešinimas yra nepaprastai svarbus uždavinys.

Nacionalinis susivienijimas pradeda parašų rinkimo akciją peticijai reikalaujančiai paviešinti visus bendradarbiavusius su KGB ir kitomis represinėmis SSSR struktūromis. Simboliška, kad pirmoji stotelė kurioje dirbame – šalia buvusių KGB rūmų.


temp_file_v_radzvilas_385_244_(1)9
Nacionalinio susivienijimo pirmininkas Vytautas Radžvilas:

Praeitis niekada nepraeina

Visoje Lietuvoje pradedame rinkti parašus, kad būtų išviešinti slaptieji KGB bendradarbiai. Ši akcija iš tikrųjų tikrųjų pradėta jau paskelbtu NS valdybos pareiškimu.

Daugelis klausia: ar tikrai reikia ir verta? Kam draskyti nespėjusias galutinai užgyti žaizdas ir kiršinti visuomenę? Ar ne geriau būtų, užuot kapsčiusis po praeitį, žvelgti į ateitį?

Į tai galima atsakyti garsios politikos filosofės H. Arendt žodžiais: praeitis niekada nepraeina, ji yra jėga, stumianti į ateitį.

Jeigu praeitis iš tiesų tokia nesvarbi, kodėl visos Seimo partijos, tarp jų ir TS-LKD, gulėsi kryžiumi, kad tik būtų priimtas dar net 75 metams (!)

KGB bendradarbius įslaptinęs įstatymas, kokio nerasime nei vienoje komunizmo pančius nusimetusioje valstybėje?

Į kieno, jei ne į komunistų partijos, komjaunimo ir KGB funkcionierių ir talkininkų rankas daugiausia suplaukė sovietmečiu sukurtas Lietuvos turtas?

Ar ne tas buvusių uoliausių kolaborantų rankose atsidūręs turtas yra pagrindinis jų galios šaltinis, pavertęs valstybę jų nuosavu dvaru?

Kieno rankose yra tautą bukinanti ir verčianti nemąstančiais žmonėmis didžioji žiniasklaida?

Tiesa, kad vaikai teisiškai neatsako už tėvų padarytas niekšybes ir nusikaltimus. Bet ar auklėjimas šeimoje neformuoja pažiūrų ir nediegia vertybių? Ar Lietuvos žmonės šitaip tikėtų šių dienų jaunosios kartos propagandininkų skleidžiamu naujoviškai senovišku melu, jeigu žinotų paslėptų nuo visuomenės akių KGB bendradarbių pavardes ir atpažintų, kad daugelis populiarių žiniasklaidos liūtų ir įtakingų influencerių yra šių Lietuvos išdavikų šeimose neapykantos savo tautai ir valstybei dvasia išauklėtos jų dukrelės ir sūneliai?


Peticiją pasirašyti galite ir elektroniniu būdu: https://www.peticijos.lt/visos/76960/reikalaujame-informacijos-apie-visus-sovietiniu-represiniu-strukturu-bendradarbius-paviesinimo/


NS_logo_(raudonas) (1)


Politinė reklama

Komentarų: 1 »

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: