Praleisti ir eiti į turinį

Algimantas Rusteika: Giedosim ne apie Lietuvos valstybę, o apie vienybę su žmonija

 

Artėja Valstybės diena. Valstybės pardavinėtojų ir lėšų įsisavintojų gretose sumišimas ir baimė – juk žmonės, giedodami Himną, gali netyčia atsibusti.
Bet nėra aukštumų, kurių nenugalėtų homunizmo statytojai – sprendimas rastas!
Gerai įsiklausykit ir klausydami permanykit:


“Pradžioje buvo žmogus.
Kai kurie jų tapo lietuviais.
Ir vėliau pasklido po visą pasaulį.
Esam vienos žmonijos dalis.
Tad liepos 6-ąją šveskime kurdami vienybės tiltus!
Tegu Tautiška giesmė 21 valandą skamba prie upių ir tiltų visame pasaulyje!“


Aš
Taip vakar nuskambėjo iš propagandos ekranų, per visuomeninį manipuliuotoją MGB-LRT sukama globalistinė reklama apie artėjančią Valstybės dieną. Nebėra čia nei Mindaugo, nei Karaliaus, nei Valstybės ir Lietuvos – tų žodžių virtuoziškai vengiama,  o iš tautos liko tik giesmė.

Mankurtams mes esam tik žmonės, “kai kurie“ atsitiktinai, be jokios istorijos tapę lietuviais. Ir laisvanoriškai, o ne masiškai bėgdami nuo savo valstybėje klestinčios beprasmybės “pasklidę po pasaulį“.

Tam, kad pamirštume tą beprasmybę, reikia, kad pamirštume valstybę. Todėl net Valstybės dieną jos nedera paminėti. Lietuviams nebereikia švęsti savo Valstybės – pasaulio piliečiams reikia kurti vienybės tiltus su žmonija, kurios dalis esame.

Pasityčiojanti net pati reklaminio MGB-LRT klipelio forma, parodijuojanti vieną iš evangelijų. Taip ir matau tuos homjaunuoliškus veidelius, piktdžiugiškai besišypsančius – gerai čia mes tam Lietuvos davatkynui pavarėm!

Taigi, neužmirškite – liepos 6-tąją prie upių ir tiltų visame pasaulyje giedosite ne apie Lietuvą ir mūsų protėvių krauju sukurtą valstybę, o apie vienybę su žmonija. Kuo greičiau išsivaikščiosim, susivienysim su Didžiuoju Broliu ir išnyksim – tuo geriau.

Ką jausite – nesvarbu, svarbu, kad taip apie jus parodys ir papasakos tie, kurie tą dieną vengia net paminėti žodžius Lietuva, Valstybė, Tauta. Svarbu, kad patikėtumėt , kad išnykti yra gera ir teisinga.

 

NSlogo28baltas29

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: