Praleisti ir eiti į turinį

VIKTORAS JAŠINSKAS: LAISVA RINKA – OPIUMAS LIAUDŽIAI

Ekonomikos mokslininkai (ekonomistai) vis kalba apie laisvą rinką, apie jos privalomumus, sako, kad ji išspręs ekonominius ir finansinius santykius tarp verslų ir valstybių, kad ji skatina konkurenciją ir yra Vakarų pasaulio dogma.

Skaudi tiesa yra tai kad ji neegzistuoja. Ji mirė jau 2008 m., kai JAV kongresas suteikė teisę federalinėms institucijoms gelbėti “per didelius sugriūti“ bankus ir kitas “pateptąsias“ korporacijas, metant į rinkas “orinius“ trilijonus dolerių, vietoj to, kad leistų rinkoms naturaliai susireguliuoti. Išgelbėjo nuo bankroto parazitus, kurie ir toliau, iki šių dienų nekuria pridedamosios vertės, bet kuria finansinius instrumentus (direvatyvus), manipuliuja korporacijų ir valstybių skolomis ir veda pasaulio finansinę sistemą į bedugnę.

Laisvos rinkos pagrindu buvo vienodos taisyklės visiems rinkos žaidėjams, bet kai į tai pradėjo kištis vyriausybės, padėdamos vieniems ir paskandindamos kitus – kortų namelis sugriuvo. Aferistai naudojasi nupirktais politikais ir niekada nepralošia žaidimo ir vietoj to, kad sedėtų kalėjime, puikuojasi ant finansų žurnalų viršelių.

Kol mes kovojame prieš genderizmą, LGBT propagandą, Rusiją, Landsbergį, miškų kirtimą, vaikų atiminėjimą, sovietinius paminklus, bandome įrodinėti istorines tiesas ir kapstomės istorijos šiukšlyne, ieškodami kas teisus, o kas kaltas dėl mūsų nesėkmių, parazitai toliau “dulkina“ mus finansiškai ir šypsodamiesi pervedinėja MŪSŲ pinigus į ofšorines sąskaitas.

Jei nepradėjote domėtis kas tai yra pinigai, iš kur jie atsiranda, kokia buvo jų raida per amžius, laikas pradėti. Nes tai yra visa ko esmė. Tai lemia valstybių jėgą ir laisvę, kurios visi taip trokšta. Tik ekonomiškai stipri valstybė, kuri gali savimi pasirūpinti, yra laisva, visa kita – tik iliuzija.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: