Praleisti ir eiti į turinį

JURGA LAGO: Aš niekada nevynioju į vatą

Džiaugiuosi, kad prie mūsų pastangų pažadinti ir sutelkti visuomenę viena pirmųjų prisijungė garsi menininkė Jurga Lago, jau pernai išsiskyrusi itin principinga pozicija gindama šeimas vaikų atiminėjimo skandalo metu. Trumpas Jurgos pasisakymas, kuriuo dalinuosi, atskleidžia pačią esmę to, ką bandome pažadinti ir apginti – asmens ir tautos savivertę, norą būti savimi, būti gerbiamu ir lygiaverčiu pasaulio žemėlapyje ir istorijoje. Esame vertingi ir įdomūs tiek, kiek esame savarankiški ir saviti. Galų gale ir mūsų nepriklausomybė be to prarastų prasmę. Lietuvai tokios savivertės labai trūksta.
(prof. dr. Vytautas Radžvilas)

Jeigu aš gyvenčiau devynis katės gyvenimus, aš atsikelčiau rytais 6.00 ir mano vaikai visada valgytų karštus pusryčius. Ir tai niekada nebūtų sausi dribsniai. Aš būčiau geriausia mama pasaulyje!

Dar aš išmokčiau 9 kalbas. Fluently! Skaityčiau ir skaityčiau, kol neliktų knygų.

Dar keliaučiau aplink pasaulį ir neliktų nė vienos šalies, kurios, atsiprašant, neišmaišyčiau, kaip karštos košės!

Būčiau žiauriai tobula žmona ir ten visaip stengčiausi visus išklausyti. Ištekėčiau už 9 vyrų ir nereikėtų tobulinti santuokų.

Dar nepakelčiau nosies nuo meno. Ai, dar visur suspėčiau. Visiems patikčiau.

Bet gyvenu vieną vienintelį kartą. Todėl neturiu laiko niekam, kam nenoriu jo turėti! Todėl mėgstu tik kokybiškus daiktus ir, sorry labai šimtą kartų – žmones. Juos matau, kaip ateitį ir tendencijas mato geras dizaineris – puikiai atsirenku.

Todėl neturiu laiko pavydui, visokiam ten kniaukimui, kad nieko nespėju, o ypač neturiu laiko tobulybei!

Ir dar – nemėgstu DRUNGNŲ žmonių ir jų gyvenimų. Gali būti tvarkingas, intravertas, nelaimingas, blondinas, brunetas ar su povo uodega, bet drungnas ir “teisingas”? Bijantis ir sekantis, prie ko čia šiandien prisiglaudus – prie dramblio? Bet žūti gali ir nuo mažos bakterijos!

Tokiems su manim sunku – prisiplaka, kai esu ant žurnalo viršelio ir dingsta, kai “kalba Jurga, ką galvoja”. Bet aš niekada nevynioju į vatą – kalbu, gyvenu, veikiu taip, tarsi gyvenčiau vieną kartą! Įsivaizduojat? O bijoti pamiršau, kai paglosčiau pelę vaikystėje.

Todėl man nereikia 9 gyvenimų. Ir šiame vieninteliame atrasiu laiko viskam, nes jo neturiu tobulybei ir visokiems bijojimams, ką žmonės pagalvos!

Čia buvo atsakymas p. Godai – “kam bl..t tu eini į politiką, kur renkasi pačios baisiausios bobos ir vyrai!”

Nes politika – yra vieta, kur sprendžiasi sušikta tavo ateitis. Ai, ir dar tavo vaikų. Nesijaučiu baisia boba!

Ir tavo vienas vienintelis gyvenimas šiandien ir rytoj! Ir kiekvienas “nesidomintis politika” turi – atleiskite – apsimetėlio, ar dar blogiau – durniaus geną.

2 Comments »

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: