Praleisti ir eiti į turinį

SAULIUS DAMBRAUSKAS: Kas vyksta dėl medžių ir miškų

Kartais į mane kreipiasi žmonės ir klausia, ar dar kas nors vyksta dėl medžių ir miškų, kaip pasibaigė tos rezonansinėmis trumpam šmėstelėjusios bylos; kaip būtų galima prisidėti nors pinigais ir ką galėtume padaryti bendrai? Į tokius klausimus trumpai atsakyti yra sunku vien todėl, kad teisinių darbų mastai tapo milžiniški. Oficialiosios spaudos ir TV ši informacija nedomina, o facebook’u bei internetiniais žinių portalais naudojasi pakankamai mažai žmonių.

Todėl nusprendžiau parengti šią viešą ataskaitą  norėdamas informuoti visuomenę apie iki šiol atliktus teisinius veiksmus ir aktualiai vykstančius teisinius procesus ir pradėti rinkti lėšas tiesiogiai tiek viešojo intereso gynimo teisiniams procesams, tiek siekiant apsaugoti suinteresuotą visuomenę bylose prieš Kauno miesto savivaldybę, kuri prieš aktyvius miestiečius pasamdė vieną didžiausių ir brangiausių advokatų kontorų Baltijos regione, taip tikintis atgrasyti visuomenę nuo savo teisių gynimo ir realizavimo.

Todėl Jus kviečiu ne tik pasidalinti šia informacija, bet asmeniniu pakvietimu paskatinti savo draugus, artimuosius ir bendraminčius nors mažu indėliu tapti šio pilietinio proceso dalimi. NET MAŽIAUSIOS PARAMOS GALIA – BENDRYSTĖJE.

                                                                        Advokatas Saulius Dambrauskas

* * *

Komentarų: 1 »

  1. Reikia S.D. veiklai aukoti, bet verkiant reikia ir reformų…

    Pasipriešinimui prieš oligarchinį- nomenklatūrinį ,,teisingumą’’ verkiant reikia lėšų. Reikia ir teisėsaugos pertvarkos- renkamų teisėjų, renkamų prokurorų, renkamo KT, renkamų šerifų…Keisčiausia, kad pats viešojo intereso gynėjas S. D. yra savotiškas savęs ir visų eilinių kankinimo mėgėjas, nes aršiai PASISAKO PRIEŠ PILIEČIŲ TEISĘ PATIEMS RINKTI TEISĖSAUGOS IR TEISĖTVARKOS PAREIGŪNUS…Juokais galima teigti, kad jam patinka kentėti nuo nomenklatūros parenkamų savų teisėjų ir Ko, bet pakeisti tą luomą ties. rinkimų būdu jis sadomazochistiškai nenori..Patinka jam kentėti, o gal ar sukaulėjęs paties advokato požiūris? Poiūris, jam nurodantis ,kad teisėjų parinkinėjimas nuo Dievo…Deja, Sauliau, juos, plebėjams į vietą statyti parenka galingiesiems tarnaujanti sistema,o ne Dievas, o tamsta dėl keisto neįžvalgumo tą sistemą palaikai…

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: