Praleisti ir eiti į turinį

N.Venckienės sūnus dalijasi vaizdo įrašu, kaip buvo paimta mergaitė

AšNuo savęs pridėsiu tik tiek, kad labai įdomi įrašo kilmė ir istorija. V.Venckienė tikrai įrašo iki šiol neturėjo, nes neabejotinai būtų panaudojusi tada, tuoj po “paėmimo operacijos“.
Įtikinamiausia, kad įrašas darytas pareigūnų ir buvo visai neseniai nukopijuotas ir perduotas K.Venckui asmenų, dirbančių teisėsaugoje.
Priežastys galimos dvi:
1. Kažkam struktūrose prabudo sąžinė ir nieko daugiau. Kontraargumentas – kodėl ji prabudo būtent dabar?
2. Tai padaryta vykstant klanų kovoms dėl įtakos teisėsaugoje ir politikoje, ką rodo suėmimai prokuratūroje, teisėjų korpuse, FNTT ir t.t. Viena grupuotė susijusi su konservatoriais ir D.Grybauskaite, praranda įtaką, kita – S.Skvernelio ir policijos kompromatų papkių ir jėgos grupuotė stengiasi įžengti į sceną.
Nesenas skandalas su Generalinės prokuratūros pareigūnais – to proceso dalis. Tikslas – eliminuoti ar bent sumažinti įtaką tų, kurie susiję su Garliavos įvykiais. S.Skvernelio reitingai irgi ne paskutinis galimas taikinys.
Šiaip ar taip, visuomenės nuomonė bus paveikta. Taip pat tai padės N.Venckienei jos byloje.

Algimantas Rusteika


 

2020 gegužės mėn. 14 d. 10:00:44
Respublika.lt informacija

Aušrinė Balčiūnė. „Vyties“ rinktinės pareigūnas teisme ...Neringos Venckienės sūnus Karolis Venckus dalijasi niekada nematytu 2012 m. gegužės 17 d. vaizdo įrašu, darytu namo viduje, Klonio gatvėje, Garliavoje, kai Deimantė Kedytė buvo paimta perduoti motinai, vykdant teismo sprendimą.

Karolis teigia, kad visi kaltinimai N.Venckienei yra susiję būtent su šiuo vaizdo įrašu, kuris buvo nuslėptas: „Vaizdo įrašas buvo nuslėptas nuo Jungtinių Amerikos Valstijų ekstradicijos prašyme dėl Neringos Venckienės išdavimo. Taip pat nuslėptas nuo Lietuvos Respublikos Seimo, naikinant Neringos Venckienės kaip teisėjos ir vėliau kaip Seimo narės teisinę neliečiamybę“, – pasakoja Karolis.

N.Venckienės sūnus tvirtina, kad vaizdo įraše fiksuota protu nesuvokiama fizinė ir psichologinė prievarta vaiko atžvilgiu.

respublika.lt

Komentarų: 1 »

  1. 2020-05-14, kt 10:47, Kauno forumas rašė:

    > Kauno forumas posted: “2020 gegužės mėn. 14 d. 10:00:44 Respublika.lt > informacija Neringos Venckienės sūnus Karolis Venckus dalijasi niekada > nematytu 2012 m. gegužės 17 d. vaizdo įrašu, darytu namo viduje, Klonio > gatvėje, Garliavoje, kai Deimantė Kedytė buvo paimta perduoti mot“ >

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: