Praleisti ir eiti į turinį

Genderizmą JTO ir EK diegs teisine prievarta

Ne tik Lietuvoje, prisidengiant karo Ukrainoje tragedija visuomenės dėmesiui nukreipti, stengiamasi kuo greičiau įbrukti visuomenei nepriimtinas “vertybes“. Tai visuotinis puolimas moderniojo, senąjį globalizmą pilnai uzurpavusio kairiojo radikalizmo, kuris junta vis didesnį pasipriešinimą ir skuba, kol dar įmanoma, kuo toliau nueiti civilizacinės savižudybės keliu.

Radikalai puikiai žino, kad būtent su Jungtinių Tautų Organizacijos pagalba galima kurti “paprotinę teisę“ ir visokius „žmogaus teisių“ aiškinimus tam, kad pagaliau kiekvienam primestų savo kliedesius ir narkotines vizijas. Todėl tęsiamas ir spartinamas globalios galios (=dvasinės negalios) centrų finansuojamas “žygis per institucijas“, kuris jau virsta sprintu.

2023 metais JTO norima galutinai įgyvendinti vadinamąjį “pasaulinį lytinį švietimą“ ir „transformuojantį lyčių švietimą“. JT ekspertai rengia konvenciją, kurioje santuokos gynimas bus pripažįstamas „homofobija“, o „homofobija“ – nusikaltimu žmoniškumui(!). Jungtinės Tautos Ženevoje ir Niujorke siekia administracinių žodžio laisvės apribojimų, kovodamos su „dezinformacija“.

“Kovos su smurtu“ pretekstu eskaluojama ideologinė propaganda paslėpta dokumente teoriškai nekontraversiškais klausimais. Kalbama apie „visų formų smurto prieš moteris ir mergaites prevenciją ir panaikinimą“, „lyčių stereotipus ir neigiamas socialines normas“. Kokios “lytys“ turimos galvoje visiškai aišku iš to, kad terminas “gender“ tekste vartojamas 80 kartų. Kalbama apie tokių “lyčių nelygybę ir stereotipus“ bei „lyčių vertybes“, taip pat apie būtinybę rengti švietimą „stereotipinių lyčių vaidmenų“ ir „lyčių lygybės“ klausimais.

Autoriai teigia, kad vaikai turėtų būti mokomi mokyklose, ne tik apie „seksualines ir reprodukcines teises“, „užsikrėtimo ŽIV prevenciją“ bet ir apie hormonų blokatorius, kurie yra tiesiog cheminė paauglių kastracija paauglystėje. O Europos Komisija “teisinės valstybės pažeidimų“ pretekstu jau visiškai atvirai šantažuoja Lenkiją finansiškai, versdama įvesti ES pareigūnų reikalaujamus teisinius pakeitimus.

Neseniai Europos Komisija parengė ataskaitą apie teisinės valstybės padėtį Lenkijoje, kurioje šalis kritikuojama už religinių jausmų gynimą, kovą su cenzūra internete, vaikų ir jaunuolių apsaugą nuo ideologinės indoktrinacijos mokyklose, net už veiksmus įvedant nepaprastąją padėtį Lenkijos ir Baltarusijos pasienyje, norint apsisaugoti nuo nelegalių migrantų antplūdžio. Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen tuomet netgi pareiškė, kad lėšų išmokėjimas iš ES susigrąžinimo fondo yra sulaikomas dėl “teisinės valstybės problemų“ Lenkijoje.

Tęsiamas neokolonijinis ideologinis šantažas. Beveik 80 JT valstybių narių Ženevoje pateikė savo rekomendacijas Lenkijai, kurios yra ne kas kita, kaip politiniai reikalavimai suvereniai valstybei. Tokios “nugalėjusio genderizmo“ šalys kaip Švedija, Danija, Belgija ir Vokietija paragino Lenkiją „užtikrinti realią prieigą prie legalaus aborto pašalinant esamas kliūtis“ ir „specialią teisinę apsaugą“ lesbietėms, gėjams, biseksualiems ir transseksualiems žmonėms. Tarp šių “rekomendacijų“ buvo net Zambijos kreipimasis uždrausti… fizines bausmes lenkų mokyklose!

Kaip ir visur, naująsias “idėjas“, priešingas žmogaus prigimčiai ir nepriimtinas sveikam protui, stengiamasi stumti elementariu ir primityviu papirkinėjimu. Pradėtas totalus skurdesnių šalių, kurios gyvybės ir prigimtinės šeimos bei santuokos gynimui artimesnės nei Prancūzija ar Kanada, atstovų šantažas. “Socialinių lyčių“ lygybės lobistai puikiai žino, kad būtent šios šalys šiandien yra pagrindiniai jų revoliucijos stabdžiai, ir jie visais įmanomais būdais stengiasi palaužti šią opoziciją.

Vyksta darbas dėl susitarimo, dėl kurio ES finansinė parama Afrikos, Karibų ir Ramiojo vandenyno šalims gali priklausyti nuo jų paramos lyčių ideologijai ir abortų propagandai JT forume. Jei šis susitarimas įsigaliotų, Afrikos, Karibų ir Ramiojo vandenyno šalys privalės balsuoti kaip Europos Sąjunga JT, suteikiant Briuselio pareigūnams „kontrolinį akcijų paketą“ Generalinėje Asamblėjoje.

Pasaulio aprūpinimo maistu komitetas taip pat naudojamas siekiant primesti besivystančioms šalims radikalią ideologiją. ES ir JAV blokuoja darbą dėl maisto sutarties. Spalio mėnesį šio forumo darbas buvo sutelktas į JT susitarimo dėl tarptautinių aprūpinimo maistu gairių rengimą. Ir atspėkit iš trijų kartų, į ką bus kreipiamas pagrindinis dėmesys aprūpinant šalis, turinčias problemų su maistu? Taip, taip, atspėjote – į „lyčių lygybę“! Nepritarsit savo noru, pritarsit daugiau pabadavę!

Darbas prie dokumento buvo sustabdytas, nes JAV ir Europos Sąjunga reikalavo, kad į susitarimo tekstą būtų įtraukti klausimai, susiję su transeksualumu ir abortais. O kai dalis JT valstybių su genderdiktatu nesutiko, JAV ir ES atstovai blokavo sutarties priėmimą, nurodydami, kad sutiks tik įrašius „įvairias ir susikertančias diskriminacijos formas“, „ moterų visa jų įvairove“  „seksualine bei reprodukcine sveikata ir teisėmis“.

Konfliktas dėl dokumento turinio privertė šiuo klausimu pasisakyti JT vyriausiąjį žmogaus teisių komisarą, kuris savo pareiškime palaikė JAV ir ES poziciją, teigdamas, kad ginčytinus klausimus jau priima visos JT valstybės, remdamasis viena iš JT Generalinės Asamblėjos rezoliucijų. Taigi, papirkinėjant skurdžias šalis ir taikant politinį spaudimą priklausomoms valstybėms, radikalių ideologijų propaguotojai siekia dominuoti Jungtinių Tautų darbe.

JT rezoliucijos nėra teisiškai privalomos, tačiau jos sukuria bendrą teisę, kuri tampa privaloma, kai valstybė reguliariai neprieštarauja dėl panašių dokumentų. Tai dar nėra galutinai priimta, kol kas dokumento turinį patvirtino JTO Trečiasis komitetas. Galutinis nutarimo patvirtinimas Generalinėje Asamblėjoje mūsų dar laukia.

Parengta pagal užsienio spaudą ir ORDO IURIS

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: