Praleisti ir eiti į turinį

Lietuvos šeimų sąjūdis toliau užmezga tarptautinius ryšius

Toliau užmezgame tarptautinius ryšius. Bulgarijos nacionalinė asociacija “Maršas už šeimą“ veikia visuomenės labui tvirtindama ir remdama santuoką kaip savanorišką vyro ir moters sąjungą bei tradicines šeimos vertybes.

Įvyko nuotolinis susitikimas asociacijos pirmininku Ivaylo Tinchevu. Ši organizacija įkurta 2018 metais, ją sudaro 4 organizacijos. Organizavo maršus už šeimą 2018, 2019, 2022 m. Sofijoje, Plovdive, Varnoje, Burgase ir Rusėje – penkiuose didžiausiuose Bulgarijos miestuose.

Daug prisidėjo prie to, kad visuomenės spaudimu Konstitucinis teismas pripažino Stambulo konvenciją prieštaraujančia Konstitucijai ir tuo remiantis Bulgarija dabar atsako į visus ES reikalavimus keisti įstatymus. Asociacija taip pat daug dirba su įstatymu projektais, pasitelkia šalies ir užsienio teisininkus, politikus.

Pasidalinta patirtimi, sutarta reguliariai keistis informacija, informuoti apie iniciatyvas, dalyvauti bendrose Europos Sąjungos šalių akcijose prigimtinių šeimų ir tradicinių vertybių klausimais.

Lietuvos šeimų sąjūdžio inf.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: