Praleisti ir eiti į turinį

Prisidėkime prie Europos šalių visuomenių protesto

Jau rašėme apie parengtą ES Direktyvą, kuriai slapta nuo žmonių pritarta Seime. Mūsų liberalmarksistų užvaldyti TV kanalai, spauda ir portalai apie tai tyli. Ši direktyva faktiškai įves visuomenės nuomonių cenzūrą ir diktatūrą (išsamiai su visais dokumentais apie tai skaityti ČIA:

__________________________________________________________________

Šį košmarą galime sustabdyti tik veikdami kartu su Rytų ir Vidurio Europos tautomis. Šiu metu Europos valstybėse pasirašoma piliečių peticija prieš šią direktyvą, kurią parengė kolegos iš ORDO IURIS ir platina Europos šalių šeimos gynimo organizacijos, su kuriomis bendradarbiaujame. Kviečiame visus neabejingus savo šalies ir vaikų ateičiai peticiją pasirašyti.

Europos šeimų gynimo organizacijos imasi visų įmanomų veiksmų, siekdamos veiksmingai ginti savo tėvynių suverenitetą nuo eurokratų, norinčių. Prisidėkime prie bendro reikalo, darykime veiksmingą spaudimą Europos Tarybai, kad būtų sustabdytas neteisėtas siekis užgniaužti konstitucinę žodžio laisvę .

Lietuvos šeimų sąjūdis

__________________________________________________________

PETICIJA:

Gerbiami Tarybos nariai,

kaip laisvės ir laisvo keitimosi idėjomis šalininkai, esame susirūpinę dėl direktyvos projekto su iškreiptu pavadinimu: „dėl kovos su smurtu prieš moteris ir smurtu šeimoje“. Šiuo dokumentu bandoma įgyvendinti ideologizuotos Stambulo konvencijos, kuriai demokratiškai nepritarė daugelis Europos šalių, principus. Bandymas įgyvendinti jos nuostatas ES lygmeniu yra išpuolis prieš Europos demokratiją.

Direktyva siekiama į valstybių narių teisinę sistemą įtraukti naują bendrą nusikaltimų sritį – „neapykantos kalbos ir neapykantos nusikaltimų“ nusikaltimus.

Dokumento turinys rodo ir kitą paslėptą šio reglamento tikslą. Įgyvendinus Europos Komisijos pasiūlytą iniciatyvą kiltų reali grėsmė tokioms vertybėms kaip žodžio, susirinkimų, sąžinės ir religijos laisvė, kurias garantuoja valstybių narių konstitucijos, taip pat ES pagrindinių teisių chartija ir Žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencija, kurios yra pagrindiniai pagrindinių teisių apsaugos Europos Sąjungoje ramsčiai.

Tai prieštarauja subsidiarumo principui, nes Bendrijos valstybės narės jau turi tinkamą teisinį reguliavimą, skirtą kovai su neapykantos skatinimu.

Remdamiesi šalių, priėmusių teisės aktus, skirtus „kovai su neapykantos kalba“, pavyzdžiu, matome, kad tai kelia rimtą grėsmę saviraiškos laisvei visoje Europos Sąjungoje, kaip rodo gausūs piktnaudžiavimo atvejai daugelio šalių, pavyzdžiui, Švedijos ir Vokietijos, bendrosios kompetencijos teismuose.

Pačiame dokumente teigiama, kad svarbus atskaitos taškas jį kuriant buvo Stambulo konvencija, kuri yra prieštaringai vertinamas dokumentas. Konvencija, kuriai nepritarė kelios valstybės narės, neturėtų būti stumiama pro užpakalines Europos institucijų duris, ir būtent taip reikėtų suprasti ideologizuotą dokumentą, kuris rengiamas pagal įprastą procedūrą, neleidžiančią suverenioms valstybėms narėms pasinaudoti veto teise.

Nepritariame bandymui į ES teisę perkelti ideologizuotą direktyvą. Taip pat nepritariame saviraiškos laisvės ribojimui ir politizuotos teisinės sistemos kūrimui, kuria siekiama pašalinti kitokias nei pagrindinės kairiosios ir liberaliosios pakraipos pažiūras.

Reikalaujame atmesti siūlomą direktyvą.

Europos Sąjungos piliečiai

Pasirašyti peticiją ČIA:

2 Comments »

  1. Pranešu Jums, kad jau kelintą dieną “tinklų ekspertai” atlieka savo įprąstą Lietuvoje diskriminacinį fašistinį darbą: kai aš užpildau anketą šios žmoniškai būtinos peticijos pasirašymui, iššoka raudonas pranešimas, jog mano nurodytas email’as vilgirdas@gmail.com neteisingas. Tik kai įrašiau kitą savo e.adresą, peticiją tinklas priėmė (?).

    Ačiū Jums už taip reikalingą rūpęstingą darbą,

    Pagarbiai Vilgirdas Davidonis

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: