Praleisti ir eiti į turinį

Sustokite, gal dar ne vėlu


Valdas Tutkus

Savaitė tikrai pilna įvykių ir naujienų. Čia ir nuostabus elektros energijos planai, numatytos kompensacijos, kalbos apie būtinybę telktis apie valdžią, apie tai, kad krizės nėra ir viskas išsispręs savaime. Apie viską norėtųsi su jumis, brangūs bičiuliai, padiskutuoti, tik bijau kad nei laiko, nei vietos kompiuteryje neužteks.

Šiandien apie pilietybės atėmimo, netekimo (vadinkime kaip norime) įstatymo projektą. Paklausiau per žinių radiją, pagalvojau, kad sapnuoju. Įsiklausiau, tikrai ne. Dabar , pasak projekto autorių, iš nelojalių atiminėsime pilietybę, nes to reikalauja NACIONALINIS SAUGUMAS. Liko suprasti, pagal kokius kriterijus ir kas tą lojalumą nustatinės. Kokiu pagrindu tą pilietybę ir kas atiminės. Kiek žinau, gyvename teisinėje Valstybėje ir jei piliečio kaltė yra nustatyta teisme jam taikoma baudžiamoji atsakomybė. Tokių pavyzdžių Lietuvoje yra. Dabar gi neaišku kas nustatinės lojalumą. Na aš sistemingai kritikuoju esamą valdžią. Darosi neramu. Gal jau ne lojalus? Nepatenkinti žmonės išeina į gatves ir prie seimo. Kaip čia? Gal jau Putinui dirba?

Brangieji, taip ir iki gulagų netoli. Kas gali net užsiminti apie PRIGIMTINĖS TEISĖS atėmimą? Mes visi gimėme Lietuvos piliečiais. Ne Prezidentas, ne vyriausybė ir jau tuo labiau ne tokių įstatymų projektų rengėjai tą pilietybę suteikė. Ne jiems ir atiminėti. Jei pilietis veikia prieš savo Valstybę ir tai įrodyta teisme – jis yra nusikaltėlis ir turi būti teisiamas pagal Lietuvos įstatymus, o ne pagal kieno tai norus ar supratimą. Gal nereikia vaizduoti iš savęs Dievų. Vis tiek tokie nesate.

Buvo apeliuojama į mūsų saugumą. Vėl ieškome kažin kokių kolonų. Vėl kiršiname žmones, nes niekatrie jau žino kas išdavikai. Tik va dėl jų pačių lojalumo man kyla abejonių. Ir kaip tų abejonių gali nekilti jeigu:

Pastoviai kiršiname Rusiją grasindami uždaryti tranzitą ir laukiame išdrįs ar ne? O Jei išdrįs? Čia ne kompiuterinis žaidimas tai mūsų tautiečių gyvybės.

Davedėme Valstybę iki rimtos energetinės krizės, kurios sprendimo variantų valdantieji nesiūlo išskyrus taupyti ir kompensuoti. O kas toliau? Na toliau jau kiti bus. Jiems ir spręsti. Po manęs kad ir tvanas. Kas liečia konservatorius tai jau ne pirmas kartas. Negi nepasimokėme?

Kas tokiu sudėtingu laiku stumia partnerystę ir narkotikų dekrimilizavimą? Juk akivaizdu, kad dauguma Lietuvos žmonių to nepalaiko.

Argi visa tai nėra grėsmė NACIONALINIAM SAUGUMUI?

Argi tai ne skaldo mūsų tautos?

AR ne jūs tai darote savo veiksmais?

Man akivaizdu, kad žmonės netylės. Tada vėl pradėsite apie Kremliaus agentus.

Atsakykite sau į klausimą ant kieno malūno pilate vandenį?

Kam naudinga suirutė mūsų Lietuvoje?

Kas pelnyjasi iš viršpelnių? Ir t.t.

Sustokite, gal dar ne vėlu. Atsigręžkite į žmones, kurie jus išrinko. Pasiūlykite kokį nors rimtą planą. Jei neturite ką pasiūlyti pasitraukite. Yra kas turi. Žmonės ras.

__________________________________________

Šaltinis – autoriaus viešas įrašas Facebook’e:
https://www.facebook.com/valdas.tutkus.1/posts/pfbid02inVcxRdMDE85SS16y4NPGRCxeZoMYBAZMdoJEBehRrNpXE3RJVPioEesS1EaZz7ql

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: