Praleisti ir eiti į turinį

Plečiamas tarptautinis bendradarbiavimas

Lietuvos šeimų sąjūdis toliau plečia tarptautinį bendradarbiavimą ir ryšius su kitų šalių organizacijomis, ginančiomis tikrąsias, prigimtines žmogaus teises ir tradicines šeimas nuo globalistinio liberalmarksizmo.

Įvyko nuotolinis pasitarimas su Slovakijos Respublikos organizacija “Inštitút pre ľudské práva a rodinnú politiku“ (Žmogaus teisių ir šeimos politikos institutas). 

Situacija šioje šalyje panaši, kaip ir visose grobalizmo atakuojamose Rytų Europos šalyse. Šeimos teisių aktyvistai veikia panašiai, kaip ir mes. Pirmasis maršas už gyvybę ir šeimą įvyko 2013 metais Košicės mieste, antrasis 2015-siais Bratislavoje. Tai buvo didžiausi pilietiniai protestai nuo 1989 metų, juose dalyvavo 150 000 žmonių.

Po to maršai vyksta kasmet, kiekvieną kartą vis kitame mieste. 2019 metų marše Bratislavoje dalyvavo 50 000 Slovakijos piliečių.

Slovakija, kaip ir mes, yra pasirašiusi Stambulo konvenciją, bet jos neratifikavusi. Šeimas žymiai aktyviau, negu pas mus, palaiko Slovakijos Katalikų bažnyčia. Visa ši bendra visuomenės veikla davė savo rezultatų. 

Slovakų piliečiai sugebėjo surengti patariamąjį referendumą dėl Stambulo konvencijos ir jame ši konvencija buvo atmesta. Patariamojo referendumo rezultatai nėra valdžiai privalomi, tačiau nuo to laiko partijos ir politikai nedrįsta net cyptelėti apie šios konvencijos ratifikavimą. Prezidentas pradėjo procedūrą dėl Slovakijos parašo po konvencija atšaukimo.

Susitarėme dėl bendradarbiavimo, dalyvavimo konferencijose, keitimosi informacija, bendrų veiksmų platinant visose Europos šalyse pasirašomas peticijas už prigimtinę šeimą ir kitų veiksmų. Apie slovakų reikalus nuolat informuosime skaitytojus.

Lietuvos šeimų sąjūdžio inf.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: