Praleisti ir eiti į turinį

Lietuvos šeimų sąjūdžio susitikimas su Kauno visuomene

Kauno arkivyskupijos konferencijų salėje įvyko Lietuvos šeimų sąjūdžio susitikimas su Kauno visuomene.

Buvo atviras pokalbis apie tai, kad reikia pagaliau turėti tikrą savo valstybę. Kaip atsibusti ir imtis tvarkyti savo šalies gyvenimą, ką daryti ir kaip veikti. Kaip Lietuvą, dabar tapusią nepriklausoma nuo žmonių, sugrąžinti jos piliečiams.

Mūsų šaliai, mūsų šeimoms ir tikėjimui – ir vėl išbandymo metas. Prasidėjusiame didžiųjų mūšyje dėl pasaulio perdalinimo niekas apie mažiukus negalvos ir jų nepasigailės. Tačiau tai ne tik grėsmė, bet ir galimybė pakilti už savo Konstituciją ir tikrąsias vertybes.

Kalbėjome apie tai, kad istorija eilinį kartą mums duoda šansą. Lemtingų permainų pasaulyje niekas dovanų nedalina, todėl reikia ne nuolankiai laukti to, kas bus. Mes galime būti drąsūs ir atsakingi, turime imti likimą į savo rankas ir nulemti Tėvynės ir mūsų vaikų ateitį.

Atvyko žmonės iš toliau ir iš arti. Tikrų žmonių, kurių valdantieji nerodo, negirdi ir apsimeta nematantys, yra daug ir jie sukuria viską. Lietuva ir vėl kryžkelėje, viskas ir vėl priklausys tik nuo mūsų. Ką dabar pasirinksime, ko sieksime, kaip veiksime – tokią valstybę ir turėsime.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: