Praleisti ir eiti į turinį

Lietuvos šeimų sąjūdis. Pareiškimas dėl neteisėtų Vyriausybės veiksmų


Pareiškimas dėl neteisėtų Vyriausybės veiksmų

2022 m.birželio 16 d.

Pastaruoju metu ypač intensyviai vykdomas tarptautinių neomarksistinių jėgų spaudimas laisvoms Europos tautoms, siekiant palaužti visuomenių pasipriešinimą tautinių, krikščioniškųjų vertybių, piliečių teisių, laisvių ir prigimtinės šeimos naikinimui. Agresyviai LGBT ideologijai ir genderizmo praktikai diegti vis labiau pasitelkiamos neteisėtos, tarptautinei teisei iš esmės prieštaraujančios politinio spaudimo priemonės, tam tikslui ciniškai naudojantis ukrainiečių tautos tragedija.

Lietuvos šeimų sąjūdis birželio 6 d. kreipėsi į užsienio šalių ambasadas, pasirašiusias viešą laišką, remiantį antikonstitucines laikinai Lietuvos teritoriją administruojančių asmenų užmačias priimti konstitucinei šeimos sampratai prieštaraujantį “civilinės sąjungos“ įstatymą, kuris iš esmės yra vienalyčių santuokų ir jų teisės įsivaikinti realizacija.

Nei į vieną iš išsiųstų laiškų atsakyta nebuvo. Šį kreipimąsi vieningai ignoravo absoliučiai visa žiniasklaida, kuri apie tai buvo informuota, kas vienareikšmiškai liudija, jog tai yra organizuota, suderinta ir valdžios institucijų kontroliuojama akcija.

Šiuo metu Lietuvos šeimų sąjūdžiui tapo žinoma, kad valdantieji ne tik toleruoja neteisėtą užsienio valstybių ambasadų veiklą Lietuvoje, bet ir patys prisideda prie kišimosi į kaimyninių valstybių vidaus reikalus. Šių metų birželio 25 d. Varšuvoje rengiamas “Kyiv pride“ renginys, kurio metu bus demonstruojamos didžiajai daugumai lenkų ir ukrainiečių tautų kategoriškai nepriimtinos genderizmo “vertybės“.

Šį cinišką ir karo kontekste makabrišką renginį remiantį viešą ambasadorių laišką pasirašė ir Lietuvos Respublikos ambasadorius Lenkijoje Eduardas Borisovas. Nėra net menkiausios abejonės, kad tai buvo padaryta su užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio ir Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės žinia ir pritarimu. Apie šį veikimą Lietuvos visuomenei nepranešta.

Tokie veiksmai ne tik pažeidžia Vienos konvencijos dėl diplomatinių santykių 41 (1) straipsnį, draudžiantį diplomatams kištis į šalių, kuriose reziduoja, vidaus reikalus, bet ir iš esmės kenkia Lietuvos valstybės interesams. Be jokios priežasties, gręsiančio realaus pavojaus Lietuvos valstybingumui akivaizdoje gadinami santykiai su kaimynine tauta ir valstybe, kuri yra artimiausias, strateginis šalies sąjungininkas. Tai neabejotinai antivalstybinis veiksmas.

Lietuvos šeimų sąjūdis:

1. Viešai informuoja Lietuvos visuomenę apie neteisėtą Lietuvos Vyriausybės ir užsienio reikalų ministro veiklą, pažeidžiančią tarptautinę diplomatinę praktiką reglamentuojančią tvarką.

2. Smerkia tokius užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio ir Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės veiksmus, prieštaraujančius valstybės ir tautos interesams bei realiai kenkiančius Lietuvos Respublikos nacionaliniam saugumui.

3.Ragina Lietuvos Respublikos prezidentą Gitaną Nausėdą, atsakingą už šalies užsienio politiką, viešai pareikšti savo nuomonę ir įvertinti tokius užsienio reikalų ministro ir Ministrės Pirmininkės veiksmus.

4.Kviečia Lietuvos pilietinę visuomenę, šeimų teisių organizacijas, bendruomenes ir piliečius palaikyti lenkų ir ukrainiečių tautų teisę ginti prigimtinę šeimą ir tradicines vertybes bei kreiptis į Lietuvos Respublikos prezidentą Gitaną Nausėdą pareikalauti iš šių valstybės paregūnų politinės atsakomybės.

Lietuvos šeimų sąjūdis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: