Praleisti ir eiti į turinį

Remigijus Šimkus: TSRS- 2, ar tai įmanoma?

Remigijus Šimkus

Šiame išprotėjusiame pasaulyje, ne tik, kad įmanoma, bet ir labai tikėtina, nes nebuvo teisėtu keliu panaikinta: iš ne teisės, negali gimti teisė.

Kaip žinia, TSRS kaip Valstybė, buvo pripažinta tarptautiniu lygiu, su visais suverenios valstybės atributais. Ir teisiškai visai nesvarbu, kokia ten buvo santvarka: demokratinė, ar autoritarinė – tai joje gyvenančių piliečių reikalas. Yra ir dabar pasaulyje pripažintų autokratinių šalių: vienos valdomos šariato pagrindu, kitos paveldėjimo teise, kitos valstybinių perversmų metu, perėmus valdžią. Yra ir tokia valstybė – Korėjos Liaudies Demokratinė Respublika. Stalininė diktatūra. Ir nieko, beveik visos šalys su ja palaiko diplomatinius santykius, beje, kaip ir su Kuba. Vien todėl, kad šalyje  tvarka ir stabilumas yra užtikrinamas Vakarų pasauliui nepriimtinu būdu, nepanaikina tos šalies legitimumo.

1991 gruodžio 8 d. Viskuliuose, Belovežo girioje pasirašytas Baltarusijos, Rusijos ir Ukrainos vadovų –  S.Šuškevičiaus, B.Jelcino ir  L.Kravčiuko TSRS panaikinantis susitarimas. Beje, tų šalių parlamentai už keleto dienų tą susitarimą ratifikavo. Mums tai buvo galimybė, leidusi įgyvendinti svajonę – atkurti savo Lietuvos Valstybę. Mes ja pasinaudojome, tačiau čia galimai ir papuolėme į spąstus. Labai tikėtina, kad tai buvo specialiai padaryta.

Tie, kas gyveno ir gimė TSRS, puikiai pamena, kad toje šalyje aukščiausias valdymo organas buvo Liaudies deputatų suvažiavimas. Tik šis teisinis organas galėjo priimti naujus narius į TSRS( puikiai žinome kaip mūsų deputatai į Maskvą važiavo Stalino saulės) ir leisti jiems išeiti, taip pat spręsti dėl šalies pasinaikinimo. Ar tai buvo padaryta?- ne.

Kokios iš to galimos pasekmės?

Vieną rytą pabusime ir įjungę kalbančią dėžę, kuri sako tik tiesą ir nieko daugiau, sužinosime – Rusija, kaip TSRS teisių ir įsipareigojimų perėmėja skelbia, kad TSRS buvo panaikinta neteisėtai, todėl yra atkuriama su visomis buvusiomis Respublikomis jos sudėtyje ir buvusios TSRS ribose.  Tie ūkio subjektai, kurie nesutinka su priimtu sprendimu ir teigia, kad buvo neteisėtai inkorporuoti į jos sudėtį, turės tai įrodyti teisiniu keliu, praėję visas teisines procedūras. Manote tai neįmanoma? Kai žinai, kiek dabartiniame pasaulyje vyksta neįtikėtinų, sveiku protu nesuvokiamų ir neįmanomų dalykų, tai visiškai, bent mane, nenustebintų…

Kokie požymiai rodo, kad einama TSRS atkūrimo keliu?

Pirmas signalas, kuris privertė suklusti visus, buvo 2005 metais, kai V. Putinas šalies televizijoje kreipėsi į šalies piliečius ir Dūmos narius. Jis viešai pareiškė, kad SSRS subyrėjimas buvo didžiausia geopolitinė XX amžiaus katastrofa. Čia jokie komentarai nereikalingi – visi suprato kokia trajektorija bus projektuojama Rusijos politika.

Po to sekė įtakos ir karinės galios atstatymas iš regioninės ( B.Obamos viešas apibūdinimas) į pasaulinę : Krymo prijungimas, karas Sakartvele, Donbase, Sirijoje. Įtakos plėtimas Afrikoje (CAR ir Libija),  Pietų Amerikoje. Lygiagrečiai vyko armijos modernizavimas ir perginklavimas. Šiuo metu tai vienas, bet ne pats svarbiausias, iš instrumentų, leidžiantis nustatinėti net raudonąsias linijas NATO nariams. Žinoma, prie to prisideda ir didžiuliai gamtiniai resursai, tekantys naujais vamzdynais, kurių dėka įtakojamos šalys. Ir ES, kaip visiškos bestuburės, savinaikos keliu einančios, laikysena. Tačiau svarbiausias veiksnys, suteikiantis galimybę grįžti į TSRS ribas – Didysis perkrovimas! (nunulinimas) Jame Rusijai numatyta keletas labai svarbių misijų.

Viena iš jų -,, force majeure ‘’(nenugalimos jėgos) situacijos sukėlimas. Šią jėgą gali sukelti tik gamtiniai kataklizmai ir karas. Jei nėra kataklizmų, lieka- karas (tikėtina su Turkija arba Ukraina). Be ,,force majeure“ nebus galima nurašyti skolų, kurių nenurašius, nebus galima pereiti į naują- skaitmeninį pasaulį, su visais GP, totalia kontrole, reitingų sistema, nauja finansų sistema. Nebus galima eliminuoti tautines valstybes, kultūras, rases. Nebus galima perdalinti turtus, perbraižyti ir perdažyti pasaulio teritorijas.

Kita-įvykus trečiam pilietiniam karui JAV ir ten laimėjus patriotams ir pasaulio nunulinimui nepavykus, Rusija tampa globalistų atsitraukimo vieta. Todėl visai neatsitiktinai, jai buvo leista gerai pasipelnyti iš resursų prekybos, sustiprinti karines pajėgas iki tokio lygio, kad su ja niekas nenorėtų kariauti. Taip pat Rusija buvo pilnai inkorporuota į globalistų įkurtas organizacijas, Rusijoje įsteigiant atstovybes ir visur į svarbiausius postus sustatant savus žmones. Ir tam pilnai pasiruošta.

Trečias labai svarbus Rusijai numatytas uždavinys- sudaryti sąlygas Kryme ir Ukrainai priklausančiose pajūrio srityse (būsimoje Žydų autonominėje Respublikoje Rusijos sudėtyje), įkurti naują finansų centrą – Naująją Chazariją. Jisai kaip Honkongas, Singapūras, aptarnaus Naująjį Šilko kelią. Čia bus pagrindinis naujo pasaulio finansų centras. Izraelio, koks dabar yra- turi nelikti. Ir supraskime, kad viskas, kas dabar vyksta pasaulyje, yra numatyta Šventame rašte, kurio pasaulio galingieji labai laikosi. Kodėl- paprastiems mirtingiesiems nežinoti niekada.

O kokie vidiniai Lietuvos politikos veiksniai rodo, kad mes ruošiami ,,com back“ (grįžti atgal)?

Paminėsiu tik keletą, visiems aiškiai kailiu juntamus. Pirmas ir pats svarbiausias veiksnys – šalis padaryta visiškai ekonomiškai nesavarankiška – visiškai priklausoma nuo globalių bankų ir nerinktų, velnias žino kur sėdinčių, funkcionierių malonės: gausim pigių kreditų-pratempsim metus, negausim- bankrotas ir į glėbį galinčiam padėti kaimynui( kodėl ne TSRS-2?). Kai biudžeto deficitas 25 proc. – krachas visai šalia. Ir tokiais, nuo kitų priklausomais, mus daro nuo pat Ignalinos atominės uždarymo, Mažeikių Naftos padovanojimo. Visiškais ubagais paversti liko nedaug- subankrotinti uostą, geležinkelius, išbazarinti paskutinius miškus, išvaryti dar pusmilijoninį dirbančių ir biudžetas bus 100 proc. deficitinis, kaip JAV. Tik jie turi spausdinimo mašiną, o mes ne…Štai finansinis krachas ir pasiektas!

Antras- užmušti žmonių pasitikėjimą savo valstybe ir valdžios institucijomis. Valdžios reitingus visi žinot, lieka tik jai padėkoti už pastangas ir rezultatus. Labiausiai gaila šioje situacijoje, Lietuvos iškvailintų patriotų, kurie vis dėkoja už iškovotą laisvę, kurios liko tik miražas…

Trečias- visiems įvaryti baimę, o tada su bailiais, gali daryti ką nori. Ir puikiai sekasi- nuo ryto iki vakaro- baimės socialinė psichozė. Du metai, kaip- tuoj mirsim, tik miršta su visais prirašymais ir negydymu-1,5 proc. nuo bendro mirusių skaičiaus. Ir ligoninės vis užlūžusios, kaip baisu- vietų tiek mažai, kad ir sergančių nesant, nėra kur guldyti…O, kad būtų daugiau sergančių, guldome į bendras ligonines, kur sergantys išplatina užkratą.

Taigi, esant tokiai ,,baisiai“ situacijai- beliko paleisti prievartos mechanizmą, kaip 1938 m. Vokietijoje. Kam?- kad niekas negalėtų protestuoti, kai pasikartos 1940 m.! Tada ir bus nuspręsta su kuo mes!. Bet viskas dėl žmonių gerovės!

Iš to, ką čia sudėliojau, galima susidaryti vaizdą, kad aš noriu TEN (TSRS) grįžti. Tikrai nenoriu, kaip ir daugelis lietuvių. Tačiau Vakarai žiauriai šlubuoja, kosi, traška, braška, dūsta ir yra tapę bejėgiais, galinčiais reikšti tik pasipiktinimus ir susirūpinimus. To dabar jau negana. To lengvo, lengvabūdiško vakariečių gyvenimo jau nėra ir nebus.   

Globalistų planas paleistas, todėl visas pasaulis pasikeitė negrįžtamai. Ir esant tokiai situacijai pasaulyje, Lietuvoje, net artimoje ateityje, gali iškilti dilema: mes su pusgyve, byrančia ES, ar su stiprėjančiais ir augančiais, išteklių turinčiais Rytais? Ir tai neišvengiamai turėsime spręsti, jei mūsų dar kas klaus….

Komentarų: 1 »

  1. Na fantazijos trūkumu autorių apkaltinti būtų sunku. Ir apskritai, visai neblogas pasipraktikavimo etiudas pirmakursiams politologams išėjo. Tik bėda, ar nepasimes autoriaus sufantazuotose teisinėse abrakadabrose šie jauni žmonės, jeigu jų galvelėse nebus teisingos 1940 – 1941 metų istorijos. Saulės iš Rytų parvežimo ir rinkimų okupuotoje šalyje vaizdelio.

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: