Praleisti ir eiti į turinį

Maršas tęsia žygį per Lietuvą. Telšiai

Informacinė blokada viešojoje erdvėje galutinai pralaužta, tylėjimu apsigaubti valdžiai nepavyko. Dabar tai visuomenės ir politikos įvykis Lietuvoje Nr.1.

Vėl vyksta pakilimas, ar nejuntat? Vidiniai okupantai ruošiasi, bet nepuls. Jie kasa apkasus ir pirmąkart po 30 metų pereina į gynybą visomis kryptimis.

Bukalaurų vyresnybė neišdrįso nieko veikti prieš žmonių valią darydama kokius nors dar “ribojimus“ ar neduodama leidimų. Maršas tikrai įvyks ir bus saugus.
|
Viskas aptarta su policija, virš kolonų kybos dronai ir fiksuos bet kokią provokaciją. Reikia suderinti, kad nesusidurtų su lėktuvais, sveikinsiančiais didžiulėmis vėliavomis Maršo koloną.

Nuolat susisiekiam telefonu. Viktoro balsas virpa iš džiaugsmo ir susijaudinimo, girdžiu kitų komandos žmonių balsus. Duok nuotraukų, įspūdžių – gerai, žinok, Lietuva gyva.

Dar liko vienas kitas pakalikų ar valdžiažmogių palojimas, dar liko kinkas drebinančių ar abejojančių, bet karavanas eina. Atsibunda visuomeninės organizacijos, organizuojamos vietinių kolonų palydos su kapelų koncertais, kunigų palaiminimais.

Telšiai, pavasario gaivos dvelksmas nuo ežero, saulė. Žmonės jau laukia atvykstant, sukant į aikštelę maršo automobiliams su vėliavomis policininkai sustabdo eismą, kad būtų lengviau pasukti, šypsosi.

Nei vieno pikto, visi ryžtingi, dalinant laikraščius vienas net suplyšta, juokas. Ore tvyro šventės jausmas ir akių šviesa. Išskleidžiama žemaičių vėliava.

Apgynėm Lietuvą tada, apginsim ir dabar. Banga kyla.

Algimantas Rusteika

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: