Praleisti ir eiti į turinį

Didžiojo šeimos gynimo maršo organizatorių kreipimasis

Sveiki visi, nekantriai laukiantys Didžiojo šeimos gynimo maršo!

Norime dar kartą jums nuoširdžiai padėkoti už finansinį ir moralinį palaikymą. Kiekviena piniginė auka ir viešai ištartas geras žodis mums visiems tikrai brangus. Iki maršo likus lygiai 4 savaitėms, jaučiame pareigą jus informuoti apie finansinę situaciją: surinktas aukas, išleistas lėšas ir numatomus biudžetus.

Iki šios dienos, t. y. balandžio 17-osios, gautų aukų į asociacijos „Kauno forumas“ sąskaitą suma – 40 394 eurai 79 centai. Išlaidos šiai dienai: už tinklalapio kūrimą, internetinę reklamą, reklamą gatvėse, teisines paslaugas, vėliavas, kotus, skrajutes, plakatus, lipdukus ir kitą atributiką – 16 484 eurai 50 centų. Rezervuota išlaidoms už: sceną, garso aparatūrą, vaizdo ekranus, filmavimą ir transliaciją, apsaugą, parkavimo aikštelių nuomą, pavežimo į akciją autobusais paslaugas, spaudą, švaros ir higienos, aplinkos tvarkymo Vingio parke paslaugas – 23 000 eurų.

Išlaidos tikrai būtų ženkliai didesnės, jei ne geranoriški Lietuvos verslininkai, kurie šiai akcijai taiko labai dideles nuolaidas, kartais prašydami padengti tik savikainą. Nuoširdus AČIŪ jiems!

Kitą savaitę pradedame Didžiojo šeimos gynimo maršo turą per Lietuvą. Atsiras papildomų išlaidų, todėl biudžetas, iš pirmo žvilgsnio atrodantis nemažas, yra ganėtinai kuklus. Galime pritrūkti lėšų kurui bei spausdintai reklamai – skrajutėms ir plakatams, kurią planuojame nugabenti į tolimiausius Lietuvos kampelius.

Tad maloniai kviečiame visus, galinčius sau tai leisti, finansiškai prisidėti prie šios misijos. Turėdami daugiau resursų galėsime ir nuveikti daugiau. Sąskaita norintiems paremti renginį: gavėjas Asociacija Kauno forumas, sąskaita LT21 7044 0600 0830 0107 SWIFT kodas (BIC), CBVILT2X, mokėjimo paskirtyje nurodykite: AUKA Šeimos gynimo maršui.

Didžiojo šeimos gynimo maršo organizacinis komitetas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: