Praleisti ir eiti į turinį

KLAUSIMAI KONSERVATNIKAMS

Valstybės ir tautos naikinimui įsibėgėjant, tikrieji vidaus priešai savo politiką maskuoja užsienio priešų korta. Netoli nueita neomarksizmo keliu nuo jo klasikų ištakų – pamenat J.V.Stalino “kapitalistinės apsupties” teoriją, kai visa šalis buvo gulte apgulta priešų? Valstybės naikintojų-konservatorių politika taip pat dangstoma “rusai puola“ etiketėmis, nors būtent ji ir yra prokremliška. Propagandos apsvaiginti žmonės dažnai nebemato skirtumo tarp tikrosios Rusijos grėsmės ir veidmainiškos konservatorių propagandos savo politikai pateisinti.

__________________________

Kad jau prasidėjo „vatnikų medžioklės“ sezonas, pasisakysiu ir aš, taip negrįžtamai įsirašydamas į “Kremliaus agentų“ beigi šiaip „liaudies priešų“ gretas. Taip, Rusija vykdo agresyvią, mums priešišką propagandinę kampaniją, kurios tikslas – apjuodinti antisovietinį pasipriešinimą, siekiant paneigti okupaciją ir apginti savanoriško įstojimo į SSSR mitą. Faktas.

Sako, rusai siekia perrašyti mūsų istoriją. Taip, siekia, bet AR GALI? Juk NE JIE tą istoriją rašo, tai NE JIE ir perrašyti gali. AR RUSAI formuoja Lietuvos istorinę politiką? AR RUSAI sprendžia, koks bus istorijos vadovėlių turinys? AR RUSAI sprendžia, kokių istorikų požiūris bus transliuojamas valstybiniais kanalais? AR RUSAI  sprendžia, kas užims už istorijos politiką atsakingus postus?

Jei vis dar manote, kad valstybės istoriją galima lengvai perrašyti iš išorės – prisiminkite, kaip baigėsi žydų „holokausto biznierių“ bandymas perrašyti lenkų istoriją. Rusija varo antilietuvišką propagandą – be abejo, bet kiek ta propaganda pavojinga? Ne taip jau baisiai, nes a) ji vykdoma už JŲ pinigus, b) ji vykdoma IŠ IŠORĖS, tad c) yra lengvai atpažįstama kaip SVETIMA.

Bet pažiūrėkime – tie, garsiausiai rėkiantys apie tai, kaip „rusai puola“, daro LYGIAI TĄ PATĮ – bet UŽ MŪSŲ PINIGUS ir IŠ VIDAUS. Ir pristato tokią propagandą kaip SAVĄ, „europietišką“. Dar daugiau – jie dergia NE TIK pokario, bet VISĄ Lietuvos istoriją. Ir tai KUR KAS pavojingiau, negu rusų propaganda.

Apskritai, kalbant apie grėsmes mūsų istorinei ir tautinei savimonei, verta užduoti keletą paprastų klausimų:

 1. AR RUSAI keitė gatvių pavadinimus ir plėšė atminimo lentas?
 2. AR RUSAI reikalauja atimti apdovanojimus iš mūsų didvyrių?
 3. AR RUSAI reklamavo visokių vanagaičių rašliavas bei apdovanojo visokius ivaškevičius ir baronus už lietuvių istorijos dergimą?
 4. AR RUSAI įslaptino kagėbistų sąrašus?
 5. AR RUSAI lipdo lietuvių kaip nepilnaverčių atsilikėlių tautos istorinį mitą, rašydami Lietuvos istoriją pagal SVETIMŲ tautų norus?
 6. AR RUSAI trina Birželio sukilimą iš mokyklinių vadovėlių, o Lietuvos istoriją – iš mokyklinių programų?
 7. AR RUSAI trina lietuvius net iš Lietuvos SOSTINĖS istorijos?
 8. AR RUSAI keičia valstybinius simbolius surogatais valstybinių švenčių proga?
 9. AR RUSAI panaikino tautinį-patriotinį ugdymą – ir net patį žodį „patriotizmas“ ištrynė iš vartosenos, vietoj lietuviškos tapatybės brukdami sajūzinę?
 10. AR RUSAI susitapatino su valstybe – o paskui, per savo chamizmą ir aroganciją, supriešino visuomenę su valstybe?
 11. AR RUSAI praktiškai iki nesutaikomos būklės sukiršino žmones, vieningą pasipriešinimą agresoriui padarydami iš esmės neįmanomu?
 12. AR RUSAI siekia valstybės ir tautos ištirpimo multi-kulti sajūze?
 13. AR RUSAI bruka iškrypėliškas ideologijas, kurių tikslas – žmonių gyvulinimas, šeimų ardymas, jaunimo zombinimas ir vaikų tvirkinimas bei psichinis (o vėliau – ir fizinis) luošinimas?
 14. Galiausiai, kas KARTU SU RUSAIS aiškina, kad jeigu kam neomarksistinis marazmas nepatinka, tai tokie yra „rusų agentai“ ir jiems pakeliui su Rusija?

Ar tie, kurie tuos 1-14 punktus vykdo, nėra mūsų valdžia, garsiausiai žviegianti apie tai, kaip „rusai puola“? Ar niekam nekyla klausimas, KODĖL taip daroma?

Autoriaus pavardė neskelbiama jo pageidavimu, ji redakcijai žinoma.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: