Praleisti ir eiti į turinį

Stanislovas Buškevičius: Pradedamas valstybiškai mąstančių jėgų telkimasis

Partijos „Jaunoji Lietuva“ pirmininkas, buvęs Kauno vicemeras ir Seimo narys Stanislovas Buškevičius penktadienį paskelbė, kad šių metų Seimo rinkimuose dalyvaus kartu su prof. Vytauto Radžvilo vadovaujamu Nacionaliniu susivienijimu.
S.Buškevičius yra vienintelis partijos „Jaunoji Lietuva“ narys Nacionalinio susivienijimo sąraše, todėl pagal galiojantį rinkimų įstatymą šiam sąrašui taikoma 5 procentų rinkiminis slenkstis. Prie Nacionalinio susivienijimo sąrašo taip pat prisijungė nepartiniai kandidatai Aušrys Kriščiūnas ir Stasys Buškevičius.


BuškeVisus partijos “Jaunoji Lietuva“ narius ir rinkėjus kviečiu neskaidyti balsų ir rinkimuose į LR Seimą balsuoti tik už prof. dr. Vytauto Radžvilo vadovaujamą Nacionalinį susivienijimą

Vakar aš su gerb. V. Radžvilu ir jo energingos partijos nariais sutarėme, kad “Jaunoji Lietuva“ rinkimuose dalyvauja Nacionaliniame susivienijime. Tokiu būdu pradedamas tautinių, krikščioniškų, patriotinių, valstybiškai mąstančių jėgų telkimasis.

Aš asmeniškai kandidatuoju ne tik Nacionalinio susivienijimo daugiamandatiniame sąraše (paprašiau šiame sąraše man suteikti paskutinį, 70 numerį), bet ir Kauno Savanorių vienmandatėje apygardoje, kur esu iškeltas ir nuo “Jaunosios Lietuvos“, ir nuo Nacionalinio susivienijimo.

„Džiaugiamės, kad S. Buškevičius priėmė brandų ir toliaregišką sprendimą sutelkti jėgas. Akivaizdu, kad Lietuvai yra gyvybiškai svarbi į tautos ir valstybės išsaugojimą orientuota patriotinių politinių jėgų santalka, gebanti spręsti nacionalinio atsinaujinimo uždavinius. Tačiau kol kas į šį vaidmenį pretenduojančios dešiniosios neparlamentinės sisteminės partijos vadovaujasi ne nacionaliniais, o tik savo rinkiminiais interesais ir eina visai priešingu – tarpusavio konkurencijos arba, geriausiu atveju,  siaurais pragmatiniais motyvais grindžiamo trumpalaikio bendradarbiavimo keliu… Neįmanomi jokie esminiai pokyčiai, jeigu ir toliau vienijimosi pagrindu bus pinigų, postų ir reklamos plotų dalybos. Kilnioje politikoje negali būti vietos sandoriams. Todėl ypatingai svarbu, kad S. Buškevičius šiandien pasirodo kaip politikas, iš tiesų siekiantis esminių sistemos pokyčių ir nesigundantis jokiais oportunistiniais keliais“, – „Jaunosios Lietuvos“ lyderio prisijungimą komentavo profesorius Vytautas Radžvilas.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: