Praleisti ir eiti į turinį

Kauno forumo pareiškimas dėl Europos parlamento ir Prezidento rinkimų

Kauno forumo pareiškimas

dėl Europos parlamento ir Prezidento rinkimų

2019 m. gegužės 21 d.

Rinkimuose į Europos Parlamentą visuomeninio komiteto „Vytautas Radžvilas: susigrąžinkime valstybę“ programa atitinka Kauno Forumo vertybių deklaraciją https://kaunoforumas.wordpress.com/vertybes/). Tai vienintelis sąrašas, kurio kandidatai ir nuostatos išreiškia svarbiausius Lietuvos interesus.

Prezidento rinkimų antrajame ture antisisteminio veikimo, demokratines reformas siūlančių kandidatų nėra.

Ingrida Šimonytė dalyvavo ir dalyvauja politikoje, yra grupuotės, atvedusios valstybę į dabartinę situaciją, aktyvi narė, todėl objektyviai suinteresuota ginti sprendimus bei juos priėmusius asmenis ir neleisti esminių permainų, nes asmeniškai yra atsakinga už tai, kas yra.

Gitanas Nausėda politikoje tiesiogiai nedalyvavo, yra užsienio bankų ir vietos oligarchų statytinis, todėl nėra tiesiogiai ir asmeniškai atsakingas už priimtus politinius sprendimus ir jų pasekmes.

Tautiškai ir antisistemiškai nusiteikusių piliečių atsisakymas balsuoti ar balsavimas prieš abu kandidatus sudarytų galimybę laimėti konservatorių partijos pinigais gausiai finansuojamai I.Šimonytei.

Kauno forumas:

1. Rinkimuose į Europos Parlamentą kviečia balsuoti už visuomeninio komiteto „Vytautas Radžvilas: susigrąžinkime valstybę!” sąrašą Nr.12.

2. Ragina rinkėjus dalyvauti antrajame Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų ture ir rekomenduoja balsuoti už Gitaną Nausėdą.

Priimta Kauno forumo susirinkime
2019-05-21

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: