Praleisti ir eiti į turinį

ARVYDAS JUOZAITIS: Išėjau

Išėjau.
Pirma, Lietuva neturi ir negali rinktis iš trijų. Nes taip gyventi nebegalima.
Antra, į politiką reikia sugrąžinti sąžiningumą ir jis politikoje turi apsimokėti.
Trečia, turime siekti visais įmanomais būdais, kad Lietuvos piliečiams būtų suteikta daugiau galimybių, daugiau tiesioginės demokratijos.
                                                                                                       Arvydas Juozaitis


Kaip skelbia portalas lrytas.lt, devyni kandidatai į prezidentus ketvirtadienio vakarą susitiko dar vienoje akistatoje – Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) rengiamuose debatuose.

Dėl prezidento posto varžosi Vytenis Povilas Andriukaitis, Arvydas Juozaitis, Valentinas Mazuronis, Gitanas Nausėda, Mindaugas Puidokas, Naglis Puteikis, Saulius Skvernelis, Ingrida Šimonytė ir Valdemaras Tomaševskis. Šiuos debatus vedė LRT žurnalistė Nemira Pumprickaitė. Minėto vakaro debatų tema – teisingumas, kova su korupcija ir politine korupcija.

A.Juozaitis paklausė debatų vedėjos Nemiros Pumprickaitės, ar ši nesijaučia dirbanti labiausiai korupcinėje politinės sistemos dalyje, korupcijos židinyje. Korupcija yra gadinimas ar papirkimas. Lygiai metus yra gadinama Lietuvos visuomenė, nes pasirinkti kandidatai, pradžioje vienas, tada du, dabar ir V.Andriukaitis prijungtas. Čia yra tiesiog korupcijos židinys, jūs LRT. Jūs jau išrinkę kandidatus, korupcijos židinys yra čia, LRT“,-kalbėjo A.Juozaitis.

Debatai virto kuriozu. Po trečiojo klausimo filosofas A.Juozaitis studiją paliko.

„Atleiskite, aš pasakysiu paskutinę kalbą šituose debatuose ir pabaigsiu. Taip, išeisiu. Kadangi visiškai nelygios sąlygos, baigsis šitie debatai, vėl bus 8 balsai I.Šimonytei, G.Nausėdai, mums bus po nulį. Ir tai yra beveik jau metai, kaip tai daroma.

Žmonėms metus rodyk beždžionę, už ją ir balsuos. Klausimas yra toks, mes vieną dieną, vieną valandą su G.Nausėda paskelbėm, kad kandidatuosime. Jį LRT rodė dvigubai daugiau, kaip tautinę šventę, su pasibučiavimais, su viskuo“, – sakė A.Juozaitis.

„Kadangi gėdos nėra, jūs dabar korupcijos klausimą keliate, tai nėra tik papirkimas, bet ir gadinimas, jūs gadinate žmonių nuotaiką. Man trūko kantrybė, kai LRT paleido klipą su 4 baisiomis klaidomis. O dabar žmoną puola, ją ginsiu iki paskutinių.

Palaukit, aš baigsiu, aš išeisiu, nes nėra prasmės“, – sakė A.Juozaitis. Kartu su juo išėjo ir visa jo palaikymo komanda, jis buvo palydėtas plojimais…

3 Comments »

  1. LIETUVOJE PER VISAS TELEVIZIJAS IR RADIJAS VIEN TIK MELAS IR DAR KARTA MELAS, TAIP ĮVAIRIOS PATYČIOS, IR ŽMONIŲ SUPRIEŠINIMAS VIENI PRIEŠ KITUS ,MES JAU SENIAI UŽMIRŠOME PADĖKOS ŽODŽIUS ŽMONĖMS DIRBANTIEMS SUNKŲ IR REIKALINGA DARBĄ ,MOKYTOJAMS ,MEDIKAMS UŽ IŠGELBĖTAS GYVYBES ,TĖVAMS UŽ UŽAUGINTUS VAIKUS

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: