Praleisti ir eiti į turinį

INICIATYVINĖS GRUPĖS ,,SANTARVĖ TAUTOS SĖKMEI‘‘ (STS) PAREIŠKIMAS

INICIATYVINĖS GRUPĖS ,,SANTARVĖ TAUTOS SĖKMEI‘‘ (STS) PAREIŠKIMAS

Kaunas, 2019-03-13

 

Suvokiame, kad Lietuva ir ES dėl netinkamo valdymo ir vystymosi krypties yra atsidūrusios ypač sudėtingoje padėtyje, todėl norėdami išvengti griūties siekiame tautinių-pilietinių-demokratinių jėgų sėkmės EP ir Lietuvos Respublikos prezidento rinkimuose bei atsikratyti oligarchine-nomenklatūrine Lietuvos valdymo sistema. Šiuos lūkesčius žlugdo tebesitęsiantis nacionalinių-demokratinių-antifederalistinių jėgų susiskaldymas EP ir Lietuvos Respublikos prezidento rinkimuose.

Susibūrę į pilietinę iniciatyvinę grupę – STS kreipiamės į nesutariančių pusių – kandidato į prezidentus A. Juozaičio sambūrio ,, Lietuva yra čia“ (LYČ) ir Visuomeninio rinkiminio komiteto „Vytautas Radžvilas: susigrąžinkime valstybę“ kandidatų sąrašo į ES parlamentą, pretenduojančių turėti atstovus EP, grupių vadovus ir narius bei kitų tautinės-patriotinės-demokratinės pakraipos grupių, norinčių dalyvauti ES parlamento ir Lietuvos Respublikos prezidento rinkimuose vadovus ir narius.

Manome, jog šios jėgos dar turi galimybę rinkiminei santarvei. Išreiškiame daugelio rinkėjų nuogastavimą, kad susiskaldymas visus juos paliks be tinkamo atstovavimo EP, Lietuvos prezidentūroje, o vėliau ir Seime. Tam išvengti kviečiame minėtų, kol kas atskirai veikiančių ir nesusitariančių stovyklų atstovus neatidėliojant sėsti prie derybų stalo. Nepavykus to pasiekti išvardintoms grupėms savarankiškai, mes – STS grupė, esame pasiruošę organizuoti minimas derybas ir būti jose nepriklausomu tarpininku.

Derybų tikslas – sudaryti vieningą pilietinių-demokratinių-antifederalistinių jėgų kandidatų sąrašą Visuomeninio rinkimų komiteto „Vytautas Radžvilas: susigrąžinkime valstybę“ programos ir sąrašo pagrindu ES parlamento rinkimams ir išreikšti paramą A. Juozaičiui Lietuvos Respublikos prezidento rinkimuose. Palaikome nuostatą, jog viską teisingiausiai surikiuos rinkėjai reitinguodami kandidatus rinkimuose.

Kviečiame ir kitas Lietuvos piliečių grupes, organizacijas bei pavienius asmenis paremti šią mūsų iniciatyvą, kviečiant bei skatinant kandidatuojančius deryboms ir susitarimui, kuris būtų naudingas visai Lietuvai ir jos žmonėms.

Signataras A. Endriukaitis , visuomenininkai R. Kanapienis, buvęs Vilniaus meras V. Šapalas (Vilnius),  prof. G. Merkys, R. Povilaitis (Kaunas), N. Malakauskienė,S. Narutavičius, V. Puronas (Šiauliai), E. Šalkauskas (Klaipėda).

tiesos_lt_logotipas_mazas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: