Praleisti ir eiti į turinį

DOVILAS PETKUS: Laikas ir darbai parodys

Dovilo Petkaus, VU TSPMI auklėtinio, kalba, pasakyta balandžio 25 dienos protesto akcijoje „VU TSPMI – ne vienos „partinės“ tiesos institutas!“.

A. Jokubaitis kažkada sakė, kad tik susiskaldžiusi į aiškias stovyklas Lietuva dar gali išlikti. Vakar buvo pirmąkart nubrėžtos akivaizdžios raudonos linijos tarp globalistų ir patriotų TSPMI. Campus Fight nėra koks nors vakarietiškas išmislas –- ši kova vyksta visame Vakarų pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje. Tiesiog mes buvom vakar pirmieji, kurie apie tai prabilome mūsų institute.

Jeigu kam nors atrodo, kad bus galima toliau gąsdinti nacionalizmo baubais, sekti pasakas apie tai, kokia tobula ir nekritikuotina yra Europos Sąjunga, kaip mums reiktų „žvelgti plačiau ir būti europiečiais, ir pasaulio piliečiais“, mūsų pažiūrų dėstytojai bus ciniškai mėtomi iš savo darbo vietų, o mes tylėsim – tai galit užmiršti tokią praeitį.

Savo misija laikome sugrąžinti Universitetą Lietuvai ir jos nacionaliniams interesams ir to neatsisakysim. Kažkam mūsų tautinės politikos pozicijos neįtinka, bet patinka tai kam nors ar nepatinka, mes esam instituto, Universiteto ir Lietuvos dalis.

Ir jeigu kam nors atrodo linksma viešojoje erdvėje grasinti man ir kolegoms „sunaikinimu“, tai tegul jie žino, kad mes to lengvai neužmiršim.
O laikas ir darbai parodys, kas šioje valstybėje stipresni: „europiečiai“ ar lietuviai.

..

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: