Įvykiai

Tautos forumo mitingas prieš LRT cenzūrą

.K

au

Kauno forumo vėliava

Kauno forumo nutarimas
dėl nuomonių įvairovės LRT
užtikrinimo

 

Kauno Forumas mano, kad per ilgus metus LRT susidariusios situacijos priežastys sisteminės. Problemų negali išspręsti vadovybės pakeitimai, visuomenės raginimai, visuomenės informavimo etikos savireguliacijos mechanizmai ir visuomenininkų protesto akcijos, į kurias iki šiol nebuvo ir, neabejojame – ir toliau nebus kreipiama jokio dėmesio.

Skaityti toliau

video-no-thumbnailTautos forumo pareiškimas
dėl LRT vykdomos cenzūros

Tautos forumo steigėjai paskelbė raginimą ir rekomendacijas LRT tarybai ir LRT direktorei nutraukti nuolatines TV laidas, kuriose juodinamas JAV prezidentas D.Trumpas, neleisti laidų vedėjams demonstruoti atvirą priešiškumą Seimo valdančiajai daugumai, necenzūruoti ir nevaržyti žmonių teisės laisvai reikšti savo politines pažiūras  ir įsitikinimus.

Skaityti toliau

1Kauno forumo pareiškimas|
dėl Profesoriaus G.Merkio
persekiojimo už kritiką

 

Kauno Forumo narys, profesorius Gediminas Merkys iškėlė į viešumą galimą Švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės viešųjų ir privačių interesų konflikto atvejį, kada ministrės vyro įmonė “Ecotour“, kurios bendrasavininke pagal bendrosios jungtinės nuosavybės teisę yra ir sutuoktinė, laimi daugelį ministerijai pavaldžių bei kitų valstybinių įmonių viešųjų pirkimų konkursų.

  Skaityti toliau

Radžvilo knygos viršelis

Susitikimas su profesoriumi Vytautu Radžvilu

 

Karininkų Ramovėje Vytauto Radžvilo knygos “Kiek kartų gali atgimti tauta?“ pristatymas. Kviečiami ir laukiami visi – tai bus ne tik diskusija, kurioje galėsite užduoti rūpimus klausimus, bet ir Kauno Forumo steigiamasis susirinkimas.
Registruosime naujus narius ir rėmėjus, norinčius prisidėti prie steigiamo Kauno forumo veiklos.

Skaityti toliau:

didysis_kiemas_portalui

Kreipimasis dėl Vilniaus universiteto misijos

 

Vilniaus universiteto Tarybai
Vilniaus universiteto Senatui
Vilniaus universiteto Rektoriui
Vilniaus universiteto ir Lietuvos akademinei bendruomenei
 
KREIPIMASIS
Dėl Vilniaus universiteto misijos
2018 m. balandžio 25 d.
Vilnius

kovo-11-osios-eitynes-vilniuje-77390107

 

Vėliavos eisena Vilniuje

 

 

Taip, ne mitingai, eisenos ar demonstracijos prikels, pakeis ir sugrąžins žmonėms Lietuvą, o vieninga gyvųjų valia ir politinis veiksmas. Tačiau tam veiksmui reikia atsimerkti, įveikti abejingumą ir baimę, pabūti kartu, pajusti vienas kitą ir bendro veikimo jėgą. Tokia yra visų minėjimų ir švenčių esmė.

Skaityti toliau:

vf-logo-M_border-right

Vilniaus forumas remia raginimą stabdyti LRT tarybos darbą

 

Vilniaus forumas nusprendė palaikyti grupės intelektualų ir visuomenininkų kreipimąsi į valdžios institucijas ir visuomenines organizacijas stabdyti dabartinės LRT tarybos įgaliojimus.

Skaityti toliau:

karalius

Įsteigtas Klaipėdos forumas

 

Sausio 12 dieną Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institute įvyko Klaipėdos forumo steigiamasis susirinkimas, kuriame dalyvavo mokslininkai, studentai ir kiti šalies ateičiai neabejingi klaipėdiečiai. Forumo iniciatyvinę grupę sudaro verslininkai Mindaugas Karalius, Steponas Jurevičius, Dainius Petkus, politologai Mantas Macikas, Edgaras Bloškis, gimnazistas Benas Volodzka bei Klaipėdos universiteto profesoriai Arūnas Acus ir Rimantas Balsys. Forumas yra atviras naujiems nariams, palaikantiems jo deklaracijoje išdėstytas vertybines nuostatas ir tikslus.

Skaityti toliau:

naujas_FB_vytis

 

Lietuvos savigynos lygos steigimo deklaracija

 

 

Kova dėl Nepriklausomybės parodė, kokia stipri gali būti susitelkusi ir vieninga tauta. Tačiau trumpa nepriklausomo valstybinio gyvenimo patirtis atskleidė, kaip greitai susipriešinusi ir susiskaldžiusi tauta liaujasi buvusi laisvų ir orių žmonių bendrija, o jos sukurta valstybė ima silpti ir nykti. Sąjūdžio vienybės idealų išsižadėjusi Lietuvos valstybė tapo tarpusavyje dėl įtakos kovojančių korumpuotų ir nusikalstamų grupuočių faktiškai valdoma teritorija. Viešajame gyvenime įsivyravęs didelės visuomenės dalies abejingumas bendrajam tautos ir valstybės gėriui ir perdėtas rūpinimasis tik asmeniniais interesais atomizavo ir suskaidė visuomenę.

Skaityti toliau:

 

..