Praleisti ir eiti į turinį

Peticija Seimui

Pagal ES sutartį Europos Sąjungos teisės aktai yra aukštesni už Lietuvos įstatymus ir mažumų reikalavimai anksčiau ar vėliau gali būti prastumti per ES institucijų sprendimus ir EŽTT, šis procesas jau pradėtas. Tačiau Europos teisė nėra aukštesnė už ES šalių narių konstitucijas ir už Lietuvos Respublikos Konstituciją.

Todėl, norint išsaugoti prigimtinę šeimą, reikia patikslinti Konstituciją, panaikinant bet kokias galimybes genderistinėms interpretacijoms, kurioms pagrindą pradėti jau davė Konstitucinio teismo “išaiškinimai“. Šiuos klausimus gali spręsti tik Tauta, priėmusi referendumu Konstituciją.

Visų piliečių ir valstybės interesas yra pasikeitusiomis geopolitinėmis aplinkybėmis šeimos sampratos klausimus galutinai įtvirtinti referendumu, planuojamu sekančiais metais. Lietuvos šeimų sąjūdis parengė ir jo nariai teikia Seimui peticiją, kurioje reikalaujama į planuojamą referendumą įtraukti ir šiuos valstybei ir šeimoms svarbius konstitucinius klausimus.

Parengta pagal įstatymo reikalavimus peticija yra privalomai svarstoma Seime. Siūlome tokius Konstitucijos pakeitimus, kokius Lietuvos žmonės pateikė valdžiai Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021 mitinge Vingio parke, tačiau į kuriuos niekaip nebuvo reaguota ir net nebuvo atsakyta:

1. 38 str. pirmąją dalį išdėstyti taip:

„Prigimtinė šeima yra visuomenės, valstybės ir tautos išlikimo pagrindas.“

2. Trečiąją 38 straipsnio dalį pakeisti taip:

„Santuoka sudaroma tik tarp vyro ir moters, laisvu sutarimu. Vaikų motina yra moteris, tėvas yra vyras.“

3. 39 straipsnį papildyti formuluote:

„Valstybė gina vaikų teisę į tapatybę pagal prigimtinę lytį ir užtikrina švietimą pagal prigimtine tapatybe pagrįstas vertybes.“

4. 58 straipsnį papildyti formuluote:

„Pirmalaikiai Seimo rinkimai rengiami remiantis piliečių referendumo rezultatais.“

Visus, norinčius ir galinčius, kviečiame prisijungti prie šios peticijos. Reikia atsisiųsti šią peticijos formą (pasirinkti “Failas“-“Atsisiųsti“ arba “File“ – “Download“) : https://docs.google.com/document/d/10nG4JdbJShELL8I0sfajz55YuyFn5-i_/edit?fbclid=IwAR0JEy9eeQPBiC-Cg61MteYUMHSA30LYcy2wIv1kV6qdpUpvhrnMeXoygSw , ją užpildyti reikiamais asmeniniais duomenimis, pasirašyti el.parašu ir nusiųsti Seimui el.paštu priim@lrs.lt.

Galima taip pat siųsti ir paprastu paštu popierinę, atspausdintą ir pasirašytą formą Seimo adresu Gedimino pr. 53, 01109 Vilnius, o taip pat galima pateikti tiesiogiai internetu https://e-seimas.lrs.lt/portal/petition/petitionForm/lt parengtą adoc formatu peticiją.

Lietuvos šeimų sąjūdis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: