Praleisti ir eiti į turinį

Artūras Orlauskas. Jų planas


Artūras Orlauskas

Kai jie pradeda sekti pasaką, kad jie turi planą, tai visada prisiminkit 2008 metų rinkimus, kada Kubilius su visa koncervatnykų šaika demonstravo knygą ir pasakojo, kad jie turi planą.

Tada patikėję jais, apgauti žmogeliai juos išrinko ir jie čia pat sumažino visiems atlyginimus, atėmė pensijas, pažeidė Konstituciją ir Konstitucinis teismas tą pripažino. Tada iš Lietuvos emigravo milijonas tautiečių, tada bankrutavo tūkstančiai įmonių, tada ir infliacija šoktelėjo iki 12 procentų .

Tiesa, pačio plano niekam pamatyti realiai nepavyko, jie jo niekam neparodė, nes jo ir nebuvo. Tada prisiminkit ir prieš beveik dvejis metus šitų “naujųjų kubilistų“ 130 punktų A.Dulkio planą, kurio taip pat niekas nematė, bet eilės poliklinikose ir ligoninėse pasidarė dviejų žmogaus amžių dydžio.

Prisiminkit ir vienos ligos gydymą negydant kitų ligų, prisiminkit pradingusius vagonus su vaistais, kurių vis dar neranda, prisiminkit, kad nupirko 16 milijonų “dūrinukų į petį“ už mūsų visų pinigus, kai Lietuvoje 2,3 milijono gyventojų ir suvoksit, ką jie turi omeny, kai sako, kad turi planą.

Jų planas mūsų gerovei yra tiesiog primityvus biudžetinių lėšų grobstymas stambiu mastu. Jie turėjo planą ir įleisdami jau kartą savo mamai milijonus skyrusį ministrą D.Kreivį į Energetikos ministeriją, ir jis atėjo su tokiu planu, kad tapom brangiausiai už elektrą mokančiais pasaulyje.

Nes karas kainuoja. Lenkams karas nekainuoja, švedams, iš kurių perkam elektrą, karas nekainuoja, ispanams, italams, anglams ir tt. nekainuoja, o mums kainuoja, nes karas. Karas kol kas jiems geriausia dūmų uždanga ir todėl visa jų apmokamų “pipmačkiukų influenceriukų“ bandelė sutartinai skanduoja karas, karas, žiūrėkit ten karas. Nes tuo metu jų mecenatai masiškai vagia čia.

O tas karas gi pasak jų pačių vyksta nuo 2014 metų…Bet tik dabar tas pats karas pasidarė jiems svarbus, nes iki tol jie nebuvo valdžioje ir negalėjo juo prisidengdami taip ciniškai vogti. Jie vagia Lietuvos miškus, geležinkelius, uostą, mūsų vaikus, mūsų ateitį ir mūsų gyvybes. Todėl kai žmonės, saugantys Rusijos KGB agentų reputaciją, sako, kad jie turi planą, tai nieko gero Lietuvai nežada. Ir čia visai nieko naujo.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: