Praleisti ir eiti į turinį

Seimas atmetė Lietuvos šeimų sąjūdžio peticiją dėl KGB bendradarbių išviešinimo

Trisdešimt metų buvo slepiami nuo mūsų KGB bendradarbiai. Dešimt metų jokios liustracijos nevyko. Po to juos įslaptino 15-kai metų, po to dar 75 metams, taigi slaptumas truks 100 metų. Praėjus šiam šimtmečiui, matyt, dar tūkstantmečiui įslaptins.

Jokie bandymai valstybės išdavikus, priešus ir sąmoningai, už atlyginimą kenkusius Tautai veikėjus paviešinti Seimo narių pastangomis nepavyko.

Lietuvos šeimų sąjūdis parengė peticiją, daugelis žmonių ją pasirašė ir pateikė pagal visus Peticijų įstatymo reikalavimus. Todėl jos net labai norėdami bukalaurai ir liberalkonservatnikai be pateikimo ir svarstymo atmesti negalėjo.

Ir štai, pirmą kartą šis klausimas Lietuvos Respublikos piliečių iniciatyva ir reikalavimu pateiktas, svarstytas ir dėl jo balsuota Seime. Popietiniame posėdyje dalyvavo daugiau kaip 110 Seimo narių, pvz., klausimu dėl Nepaprastosios padėties pratęsimo balsavo 115 Seimo narių.

O kada atėjo laikas balsuoti dėl visų KGB budelių ir šalies išdavikų paviešinimo, kiškiai drąsuoliai išsilakstė. O likę vieningai ir glaudžiai susitelkę apie KGB bylų grobstytojus ir savo bylų naikintojus, balsavo už pasiūlymą KGB žudikų neviešinti.

Peticiją atmetė, už tai balsavo 60, prieš 6, susilaikė 12. Įdedu balsavimo rezultatus pagal partijas ir asmeninius. Tie, kurie balsavo už tolesnį KGB-istų įslaptinimą, matomi žaliai, kurie susilaikė – geltonai, kurie išsilakstė, radę tam priežasčių – pilkai.

Po poros metų jie vėl ateis pas jus balsų prašyti. Pasakos legendas, kaip narsiai kovojo su rusais, kokie yra taurūs patriotai, kaip reikia kovoti su sovietine praeitimi ir vatnikais.

Šis balsavimas dėl liustracijos yra pati geriausiamn liustracija. Atsiminkite juos, o ir mes jums apie juos priminsime.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: