Praleisti ir eiti į turinį

Laiškas Lietuvos šeimų sąjūdžiui

Tradicinių, tautinių vertybių ir prigimtinės šeimos puolimas vyksta visame pasaulyje. Ir ginamasi visur. Lietuvos šeimų sąjūdis užmezga ryšius ir pradeda bendradarbiauti su kitų, net tolimų pasaulio šalių tradicinių šeimų, krikščioniškomis organizacijomis.

__________________________________________

Raimondui Grinevičiui

Lietuvos šeimų sąjūdžio pirmininkui

2021 m. rugsėjo 9 d.

Gerbiamas Raimondai,

Man malonu pasveikinti Jūsų judėjimą. Mane skatina tai, kad Jūsų šalyje yra tiek daug tradicinės šeimos šalininkų. Šeimos vertybės, tradicinės vertybės yra pagrindai, ant kurių turi būti kuriama Europos ir Jūsų šalies ateitis.

Labai svarbu viešai reikšti šias su šeima susijusias idėjas, labai svarbu jas demokratiškai ir taikiai išreikšti tokia forma ir būdu, kokie galėtų būti politinio veikimo pavyzdžiu visiems.

Afrikos šeimos gyvenimo federacijos (AFLF) narių organizacijos stengiasi apsaugoti ir skatinti autentišką žmogaus prigimtį, santuoką ir šeimą. Jos tai daro per meilės ir gyvenimo švietimo programas jaunimui, šeimos gyvenimo ugdymą ir natūralaus šeimos planavimo programas poroms.

AFLF darbas turi neįkainojamą vertę šeimų evangelizacijai, ypač dabar, kai Afrikoje Vakarų ideologija, dekonstruojanti šeimą yra labai propaguojama. Pastebime, kad ši propaganda prasideda nuo moterų ir paauglių reprodukcinės sveikatos ir seksualinių teisių.

Taip pat nepaprastai svarbus panašių judėjimų visame pasaulyje solidarumas ir bendradarbiavimas. Džiaugiuosi žinodamas, kad nuo šiandien mes tikrai esame artimi judėjimai ir tikiuosi, kad tą tęsime.
Leiskite man palinkėti Jums visiems geros fizinės sveikatos, sveikos politinės ir moralinės atmosferos bei sėkmės tolesnėje veikloje.

Priimkite mūsų padėką Afrikos šeimų vardu –

Jacques Aimé Bazeboso

Pirmininkas
Afrikos šeimos gyvenimo federacija

Komentarų: 1 »

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: