Praleisti ir eiti į turinį

Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021 kreipimasis

Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021 kreipimasis
į asociacijų, viešųjų įstaigų, nevyriausybinių ir kitų visuomeninių organizacijų  vadovus

Dėl ideologinio karo metodais vykdomos agresyvios genderistinės propagandos ir valdančiosios daugumos rengiamų įstatymų, prieštaraujančių Tautos referendumu priimtai Lietuvos Respublikos Konstitucijai,

MES VIENIJAMĖS!

Kviečiame visas asociacijas, viešąsias įstaigas, nevyriausybines ir kitas visuomenines organizacijas visiems kartu, petys į petį, ginti tradicinės šeimos sąvoką ir protėvių tradicijas. TIK KARTU – MES JĖGA!

Neabejingi Lietuvos piliečiai ir visuomeninės organizacijos organizacijos rengia DIDĮJĮ ŠEIMOS GYNIMO MARŠĄ. Automobilių kolona važiuosime iš Klaipėdos į Vilnių, pakeliui prisijungiant visų šalies regionų dalyviams. Susirinksime į visos Lietuvos vienybės ir protesto mitingą Vingio parke.

Mūsų šūkis: STIPRI ŠEIMA – STIPRI VALSTYBĖ!

Kviečiame visas asociacijas, viešąsias įstaigas, nevyriausybines ir kitas visuomenines organizacijas visiems kartu, petys į petį, ginti tradicinės šeimos sąvoką ir protėvių tradicijas. TIK KARTU – MES JĖGA!

Organizacijos valdymo organo sprendimą dalyvauti Didžiajame šeimos gynimo marše ir organizacijos logotipą prašome atsiųsti elektroniniu paštu seimumarsas2021@gmail.com. Taip pat prašome nurodyti galimą marše dalyvaujančių automobilių skaičių – tai padės sklandžiau organizuoti renginį.

Dalyvių ir rėmėjų logotipus (pagal pageidavimą) įdėsime į visus renginio dokumentus, reklaminę medžiagą, skelbsime renginio tinklalapyje ir socialinių tinklų paskyrose.

Sąskaita norintiems paremti renginį: gavėjas Asociacija Kauno forumas, sąskaita LT21 7044 0600 0830 0107 SWIFT kodas (BIC), CBVILT2X, mokėjimo paskirtyje nurodykite: AUKA Šeimos gynimo maršui.

Paaukoti pinigai bus naudojami „Šeimos gynimo maršo 2021“ renginio išlaidoms apmokėti, parengti informacinę bazę visuomenei (šiuo metu į pabaigą eina tinklapio kūrimas). Tuo atveju, jei po renginio lėšų liktų, jos bus paaukotos labdarai šeimoms arba, jei bus numatomas kitas visuomenės renginys – jam finansuoti. Visais atvejais visuomenei bus pateikta skaidri (iki cento) ataskaita apie tai, kur buvo panaudoti jos suaukoti pinigai.

Šeima, kurią sudaro Mama, Tėtis ir Vaikai, turi būti ir bus apsaugota!

Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021
Organizacinė grupė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: