Praleisti ir eiti į turinį

Didysis žaidimas prasidėjo


Algimantas Rusteika

Kas bendro tarp Garliavos ir LGBT, alkoholio draudimų ir gyvūnėlių teisių, Lukiškių aikštės pliažo ir feministinių kliedesių? Ogi valdžiai vėl ir vėl pavyksta mus suskaldyti! Svajonių svajonė – visuomenė padalinama į nesutaikomas stovyklas ir vis aršiau su savimi kovoja, nematydama tikrųjų problemų ir jų autorių.

Paskutinis pavyzdys – kaukininkų ir antikaukininkų kova, nuožmiai vykstanti Vakarų pasaulyje, prasidedanti ir pas mus. Turime dar vieną frontą tarp kraštutinių nuomonių. Viena – jokio koronaviruso ir pandemijos nėra, tai melas ir pasaulinio sąmokslo prieš žmoniją rezultatas. Kita – tai pasaulio pabaiga, kurią galima atitolinti tik totalitarinės diktatūros priemonėmis.

Visuomenės dalies pasipriešinimas karantinui kyla ne iš jos abejingumo ir nemokšiškumo, ką mums norima įteigti. Totalus valdžiai nepriimtinos nuomonės slėpimas ir vienintelės “tiesos“ brukimas visada sukelia nepasitikėjimą ir neigiamą žmonių reakciją. Nors sekundei suabejok ir nusiimk “mainstryminius“ akinius – kaip mat negyvai užkandžios “nepriklausomi“ portalų ir LRT dobermanai.

Taip, tai dar viena liga. Vieniems mirtinai pavojinga, kitiems net nepajuntama. Tačiau po to, kai vienaip ar kitaip prasidėjo, pandemija tapo nebe medicinine ar epidemiologijos problema. Tai, kas vyksta mūsų akyse – didžioji politika. Ir absoliučiai VISI esminiai sprendimai čia politiniai, orientuoti į ilgalaikę perspektyvą ir didžiųjų galių interesus.

Pagrindinė šiuolaikinio pasaulio prieštara – kova tarp globalizmo ir tautų bei nacionalinių valstybių interesų. Pandemijos isterija suinteresuotos globalistinės jėgos greit suvokė COVID pavojaus naudą. Po trumpų, daugiau ar mažiau rezultatyvių bandymų kai kuriose šalyse iš pradžių taikyti minkštesnius karantino variantus ir izoliuojant rizikos grupes pasiekti visuomenės imuniteto mažiau pavojingu būdu, buvo grubiai, visuotinai uždarytos visuomenės, verslai ir valstybės.

Totalitarinė “kova su pandemija“ tapo tarpusavio politinių kovų ir visuomenių kontrolės įrankiu. Visos iki vienos globalizmo galios, kurios veikia už tradicijų, tautų ir valstybių tolesnį naikinimą, pandemiją akivaizdžiai naudoja savo tikslams, masiškai bukindamos ir taip primityvias mases per savo valdomą žiniasklaidą, ką matome kasdien, įsijungę Ekraną. Interesai akivaizdūs.

Itin griežti karantinai tarptautinių korporacijų ir lokalių oligopolijų naudai sunaikins vidutinį ir smulkųjį verstą. Globalistų vyriausybių džiaugsmui baigs likviduoti ir taip suskaldytą kovose už iš piršto laužtas “teises“ viduriniąją klasę. Suteiks neišsemiamas galimybes dar labiau kontroliuoti asmeninius gyvenimus, šeimų finansus ir kiekvieno žmogaus gyvenimą(ko vertos vien “komendanto valandos“, nejaugi naktį, kai visi miega, didesnis pavojus užsikrėsti?).

Finansinio ir bankinio kapitalo interesas trilijonais spausdinti tuščius pinigus, teikti vyriausybėms neįsivaizduojamai didžiules paskolas ir toliau plėsti savo įtakas akivaizdus. Kaip ir natūralus farmacijos pramonės koncernų siekis uždirbti iš vakcinų kūrimo ir naudojimo.

Visiems šiems interesams būtinai reikia totalaus karantino ir iki beprotybės prigąsdintų visuomenių. Mūsų “gerovės“ politikai tik sraigteliai įsisukusiame galingame mechanizme, besistengiantys išpešti momentinės naudos iš situacijos, kuri nuo jų nepriklausė ir nepriklauso.

Atskiros institucijos, struktūros ir žmonės veikia ne piktavališkai, o pagal savo įsivaizduotus ar tikrus interesus, tačiau būtent tų interesų realizavimas sukuria negrįžtamas pasekmes. Panašiai veikia autoimuninė reakcija, kuri, gelbėdama nuo mažesnio pavojaus, ima naikinti visą organizmą.

Tai artėjančios didelės krizės, kurios niekas labai ir nebesistengia neigti, požymiai. Gyventi skolon, nedirbant visam šiuolaikinės kreditų ekonomikos pasauliui pražūtinga net savaitę ar dvi. Šis mėnesių mėnesiais trunkantis “lockdaunas“ anksčiau ar vėliau sukels globalią krizę, prieš kurią Didžioji depresija pasirodys saulėtu kurortu.

Tačiau ir sprendimų pavojus ekonomikoms, apie kurį visi garsiai ir vieningai tyli, ir jų būsimos pasekmės yra priimtinos, laukiamos ir sprendimų priėmėjams naudingos. Masiniai, neišvengiamai artėjantys bankrotai tik sukoncentruos kapitalus, valdžią ir dar labiau išplės elito galimybes kontroliuoti visuomenes.

Ak, jeigu pavyktų neišrinkti D.Trampo, dėl ko rinkimų išvakarėse nepraleido progos JAV piliečius lietuvius paagituoti mūsų mieloji LRT! Ak jeigu po rinkimų dėl jų rezultatų prasidėtų pilietiniai neramumai, ginkluoti susirėmimai ir kuo ilgesnė suirutė (ginklų parduotuvės ten seniai tuščios)! Tada mūsų etatinių patriotų džiaugsmui imtų byrėti JAV galia dar šiaip ne taip palaikoma globali pasaulio tvarka ir nukentėtume pirmieji.

Mūsų propagandistai vis dar galvoja, kad žmonės, matydami politinius procesus ir makronų – merkelių ir kitų grupuočių veiksmų kryptingumą, staiga ims ir patikės, jog pandemijos atveju globalistai tapo avinėliais ir veikia už mūsų ir jūsų laisvę. Arba kad kiaurai indoktrinuota žiniasklaida šiuo konkrečiu atveju užsiaugino sparnelius, skleidžia objektyvią, nekontroliuojamą informaciją ir nešališkai pateikia visas nuomones.

Reikia labai plačiai užsimerkti, kad to nepastebėtum ir niekalu patikėtum. Dabartinis pasaulis priėjo ribą, susirėmė tokios galingos globalios jėgos ir tokie didžiuliai pinigai, apie kurių mastą net neįsivaizduojam. Kritinis taškas, nuo kurio priklausys ateities įvykiai dešimtmečiams – jau čia pat.

Pasaulinei jėgų pusiausvyrai galutinai pasikeitus, nebūtų jokio pasigailėjimo, galvojimo apie žmones ar dorovę, tautų ar valstybių likimus – tai bus palikta gerai apmokamai propagandai, kurią kasdien esame šeriami. Jeigu prasidės, įvykiai vystysis greit, negrįžtamai ir nušluos viską.

Pabandykim tą suvokti ir pastebėti, o ne užsiciklinti siauruose, vien sveikatos apsaugos problemų matymo rėmuose – didysis žaidimas prasidėjo. Deja, nuo mūsų niekas jau nepriklauso – nebegalėjimas pakeisti prasidėjusių įvykių eigos yra visų pasaulinių krizių klasika.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: